הנהלה ומרכז תפעול לוגיסטי  -  טל'  072-33-80-116   |   פקס. 08-6233066   במות הרמה       בית       תחומי פעילות       פרוייקטים מיוחדים       מדיניות האיכות       צור קשר      
 
 
הנהלה ומרכז תפעול לוגיסטי:
טל'  08-6233006 | פקס: 08-6233066
 
 
 
 
 

  תיקון קומפרסורים

 
קומפרסורים (מדחסים) הם הפועלים השחורים של המיכון ההנדסי. את המכונות הרועשות האלה תמצאו כמעט בכל סדנת תעשייה, בכל מוסך ובכל בית חולים. קומפרסורים משמשים לצביעה, ניקוי, התזה, פיזור ועוד מגוון שימושים מסוגים שונים.
הרציונל הטכני בפעולת הקומפרסור פשוט: דוחסים אוויר או גז בתוך מיכל סגור ותהליך השחרור מייצר אנרגיה שאותה ניתן לרתום לעבודה. הדחיסה עצמה מתבצעת באמצעות מנוע המופעל על ידי חשמל או דלק. אמנם מדובר במכניזם ישן, כמעט פרימיטיבי, אך גם היום אין תחליף לקומפרסור איכותי. למרות פשטות המנגנון, קומפרסור אוויר טוב הוא כלי עבודה מאוד יעיל ואמין. אבל כאשר קומפרסור מתקלקל רצוי לקחת אותו לגורם מקצועי מוסמך שמתמחה בתיקון קומפרסורים.

אותם דברים אמורים גם כשהשכרת קומפרסור עומדת על הפרק. מגוון השימושים הרחב של קומפרסורים, דורש היכרות עמוקה עם התחום. כאשר האתגר המקצועי בגינו נדרשת השכרת קומפרסור תחום בזמן יקר, לא תרצו לבזבז את הזמן עם כלי שיעשה את העבודה "בערך", גם לא תרצו "להיתקע" עם קומפרסור מקולקל במהלך יום עבודה.
אז בין אם אתם מחפשים כתובת אמינה לתיקון קומפרסור ובין אם אתם מעוניינים לשכור קומפרסור אוויר למשימה מוגדרת, כדאי שתפנו לגורם מתמחה שיכול להציע לכם מגוון רחב, מערך שירות מצטיין וכמובן, שהטכנאים והמומחים שהוא מעסיק יהיו בקיאים בכל ההיבטים של תחזוקה, טיפול ותיקון קומפרסורים.

צריך לזכור שלמרות פשטותו הקומפרסור הוא מכשיר עוצמתי שגם דורש מיומנות מהמפעיל. קומפרסור גדול שמתופעל לא נכון יכול לא רק לפקשש את העבודה, בנסיבות מסוימות הוא יכול גם לצאת מכלל שליטה ולפצוע. אנחנו מדברים על לחצי אוויר משמעותיים. למשל, כיוון לא נכון של קומפרסור לניקוי באמצעות התזת חול יכול לגרום נזק כבד לרקמות רכות וכבר נרשמו כמה תאונות קשות שנבעו מתפעול של קומפרסור פגום. שימוש בקומפרסור תקין ומטופל היטב שעובר ביקורת באופן מסודר צפוי לצמצם מאוד תאונות מסוג זה.
המפתח להפעלה יעילה ובטוחה של קומפרסור קשור לגורם שמטפל בו ומספק אותו. יש בשוק עשרות גורמים שמציעים קומפרסורים להשכרה ומתהדרים כ'מומחים לתיקון קומפרסורים'. המלצה, כשמחפשים גורם כזה, כדאי לבדוק את החברות המובילות לאספקת שירותים לוגיסטיים. בדרך כלל בחברות כאלה יהיו מחלקות ייעודיות לנושא והן ניחנות בראייה רחבה ויודעות להציע מגוון רחב של מכשירים ספציפיים. קחו, למשל, את חברת שבירו אספקה בע"מ. מדובר בחברה גדולה וותיקה שמעניקה כמה סוגים של שירותים לוגיסטיים לענפי הבנייה והתעשייה. בין היתר יש בה מחלקה גדולה שמתמחה באספקה, תחזוקה והתאמה של קומפרסורים לכל משימה.

בסדנת השיפוץ והתיקון של שבירו פועל צוות מיומן שהתמחה בתיקון קומפרסורים וגנרטורים. הסדנה של שבירו היא ממש 'בית חולים לקומפרסורים', עם מומחים מהדור הישן שלוקחים כל קומפרסור ללב ומכירים את הלב של כל קומפרסור. כן, מסתבר שתיקון קומפרסורים יכולה להיות משימה רומנטית.
   
 
שבירו שירותי אספקה בע"מ
הנהלה ומרכז תפעול לוגיסטי  -  טל'  072-33-80-116   |   פקס. 08-6233066   |  רח' הזורע 4, עמק שרה, באר שבע  |  ת.ד. 2166 באר שבע 84889  |  ISO 9001:2008
 
 
תפריט ראשי   תחומי פעילות   פרוייקטים מיוחדים   קטלוג במות    
               
» במות הרמה
» בית
» תחומי פעילות
» פרוייקטים מיוחדים
» מדיניות האיכות
» צור קשר
 
» אספקת גז לתעשייה ומעבדות
» גנרטורים, מדחסים ורתכות
» מעמיס טלסקופי
» פיגומים
» מבדקה לגלילי גז
» רתכות
» חשמל לתעשייה
» במות הרמה להשכרה
» השכרה ושירות
 
» אולמי הינומה באר שבע
» מנוף 175 בביצוע הנפה בקרקס
» מנוף 220 בהנפת פסל ברונזה בגן האוסטרלי בשכונה י"א בבאר שבע
» 7 במות בהקמת אולם חתונות בקיבוץ משמר הנגב
» במת הרמה 16PX בלהבים
» במת הרמה HA 16 PX בעין גדי
» איצטדיון באר שבע
 
» במות הרמה מספריים חשמליות
» במות הרמה מספריים דיזל
» במות הרמה זרוע פרקית חשמלית
» במות הרמה זרוע פרקית דיזל
» במות הרמה אנכיות חשמליות
   
               
  במות הרמה למכירה     במת הרמה קטנה     כמה עולה במת הרמה     במת הרמה חשמלית ניידת     גנרטור חירום     גנרטור נייד     השכרת מנוף     מנוף נייד     מנופי סל     במת הרמה     סוגי מדחסים     ערכת הלחמה     פד"ח רפואי     תיקון קומפרסורים  
 
קידום אורגני | קידום אתרים