הנהלה ומרכז תפעול לוגיסטי  -  טל'  072-33-80-116   |   פקס. 08-6233066   במות הרמה       בית       תחומי פעילות       פרוייקטים מיוחדים       מדיניות האיכות       צור קשר      
 
 
הנהלה ומרכז תפעול לוגיסטי:
טל'  08-6233006 | פקס: 08-6233066
 
 
 
 
 

  שירות בדיקת מכלי גז

 
   
מיכלי גז הצמודים לבניין או לבית פרטי עוברים בדיקות תקינות תקופתיות. גם מיכלי גז לעסקים כגון בתי מלון, מסעדות ובתי עסק להכנת מזון עוברים את בדיקת התקינות וזאת בכדי לוודא כי המכלים עומדים בתקנים המחמירים של מכון התקנים הישראלי. מכלי גז תקינים הם חלק חשוב בשמירה על בטיחותם של תושבי הדירות בבניינים, של תושבי הבתים צמודי הקרקע ושל העובדים הנמצאים במבנים בהם יש בצורך בבישול קבוע על בסיס גז. 
 
שירות בדיקת מכלי גז מתבצע על-ידי צוות מקצועי של חברה המוסמכת על ידי מת"י - מכון התקנים הישראלי, לביצוע בדיקות תקינות למכלי גז. גם במבנים בהם יש צובר גז מרכזי, כמו בבנייני מגורים רבים ברחבי ישראל, יש צורך בבדיקת בלוני הגז באופן מקצועי ולאשר את תקינותם כל 5 שנים. 
 
שירותי בדיקת מיכל גז תקופתית
 
על מנת שתוכלו לשמור על בטיחות שלכם והסובבים אתכם במבנה בו יש מיכלי גז, אתם יכולים לפנות לחברה פרטית המספקת שירותי בדיקת מיכל גז תקופתית. חברה מקצועית תספק לכם את אנשי המקצוע לבדיקת מיכלי הגז במבנה שלכם כאשר מיכלי הגז התקינים יהיו רשומים כתקינים לאחר הבדיקה. הבדיקה כוללת מספר שלבים חיוניים על מנת להגיע לשלב האישור. מיכל גז שאינו תקין ידרש להחלפה באופן מיידי על מנת לשמור על בטיחותכם ועל בטיחות דיירי המבנה. 
 
שירותי בדיקת מיכלי גז בצובר גז בבניין
 
בכל הבניינים החדשים בישראל יש צובר גז ובבניינים ישנים התחיל מעבר לצובר גז ב-2 העשורים האחרונים. המעבר לצובר גז בבניינים ישנים העלה את הדרישה בכל רחבי הארץ לשירותי בדיקת מיכלי גז בצוברי גז. הבדיקה נעשית עבור כל מיכל ומיכל הנמצאים בחדר הצובר וכל מיכל אשר מקבל אישור תקינות נחתם על-ידי איש מקצוע מוסמך כטכנאי גז. 
 
הזמנת שירותי בדיקת מכל גז מאיש מקצוע 
 
רוצים כבר להזמין שירותי בדיקת מכל גז לבית שלכם? זה הזמן לפנות לחברת שבירו שירותי אספקה בע"מ המספקת שירות בדיקת מכלי גז כבר מעל ל-3 עשורים ברציפות ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדות ציבוריים וממשלתיים. 
 
שירות בדיקת מכלי גז של חברת שבירו שירותי אספקה בע"מ
 
השאירו את הפרטים שלכם בטופס רישום באתר ונציג החברה ייצור איתכם קשר בהקדם לקביעת מועד לבדיקת מיכלי הגז שלכם. 
 
 
   
   
 
שבירו שירותי אספקה בע"מ
הנהלה ומרכז תפעול לוגיסטי  -  טל'  072-33-80-116   |   פקס. 08-6233066   |  רח' הזורע 4, עמק שרה, באר שבע  |  ת.ד. 2166 באר שבע 84889  |  ISO 9001:2008
 
 
תפריט ראשי   תחומי פעילות   פרוייקטים מיוחדים   קטלוג במות    
               
» במות הרמה
» בית
» תחומי פעילות
» פרוייקטים מיוחדים
» מדיניות האיכות
» צור קשר
 
» אספקת גז לתעשייה ומעבדות
» רתכות
» מעמיס טלסקופי
» פיגומים
» מבדקה לגלילי גז
» רתכות
» חשמל לתעשייה
» במות הרמה להשכרה
» השכרה ושירות
 
» אולמי הינומה באר שבע
» מנוף 175 בביצוע הנפה בקרקס
» מנוף 220 בהנפת פסל ברונזה בגן האוסטרלי בשכונה י"א בבאר שבע
» 7 במות בהקמת אולם חתונות בקיבוץ משמר הנגב
» במת הרמה 16PX בלהבים
» במת הרמה HA 16 PX בעין גדי
» איצטדיון באר שבע
» אוניברסיטת בן גוריון
» זינוק למרוץ למיליון עונה 7
 
» במות הרמה מספריים חשמליות
» במות הרמה מספריים דיזל
» במות הרמה זרוע פרקית חשמלית
» במות הרמה זרוע פרקית דיזל
» במות הרמה אנכיות חשמליות
   
               
  במות הרמה למכירה     במת הרמה קטנה     כמה עולה במת הרמה     במת הרמה חשמלית ניידת     גנרטור חירום     גנרטור נייד     השכרת מנוף     מנוף נייד     מנופי סל     במת הרמה     סוגי מדחסים     ערכת הלחמה     פד"ח רפואי     תיקון קומפרסורים     שירות בדיקת מכלי גז      כננות הרמה חשמליות      אספקת גז לתעשייה      בדיקת תקן למיכלי גז      בדיקת גליל גז      מדחס אוויר      מתקני הרמה ושינוע      גנרטור חשמלי      בדיקת תקינות למכלי גז      אספקת גז לתעשיות   
 
קידום אורגני | קידום אתרים