הנהלה ומרכז תפעול לוגיסטי  -  טל'  072-33-80-116   |   פקס. 08-6233066   במות הרמה       בית       תחומי פעילות       פרוייקטים מיוחדים       מדיניות האיכות       צור קשר      
 
 
הנהלה ומרכז תפעול לוגיסטי:
טל'  08-6233006 | פקס: 08-6233066
 
 
 
 
 

  רתכות

 
 
לא מעט בעלי מקצוע מחזיקים מכונות ריתוך, כחלק בלתי נפרד מכלי המקצוע שבידיהם. ישנם בעלי מקצוע ומפעילים שמעדיפים שלא להחזיק אותם, אלא לשכור רתכות, על מנת שלא יצטרכו להשקיע אלפי שקלים ברכישה של מכשיר, שלא בהכרח הם זקוקים לו לאורך זמן. 
 
רתכת אלקטרונית כידוע משרתת לצורך חיבור בין חלקי ברזל שונים. רתכות מספקות זרם חשמל מספיק גבוה לשם כך, החל מאמרפים בודדים ועד עשרות אמפרים. אנחנו יכולים למצוא 4 סוגי רתכות עיקריות , זו שעובדת על זרם חילופין, AC, מדובר ברתכת רגילה ופשוטה, רתכת אלקטרונית, רתכת CO2  שמתאימה למסגריות ומוסכים, ורתכות נוסח TIG. 
 
רתכות אלקטרוניות מתאימה הן לשימוש ביתי, לשם תיקונים ביתיים שונים,אך היא מתאימה גם לבעלי מקצוע שנדרשים למכונת ריתוך לצורך עבודות שונות. היתרונות של רתכת מסוג זה הם, שהיא מתאימה לעבודות קטנות, החל ממבנים קטנים וכלה בעבודות על מכשירים וחומרים קטנים. ההספק שלה הוא רב והיא לא מגבילה את המשתמשים בה. כמו כן, היא מאוד נוחה לאחיזה, היא לא כבדה ויחסית היא גם קטנה. אנחנו יכולים למצוא רתכות אלקטרוניות ששוקלות 5 קילו, ולהן כבלים מתאימים למרחק רב, כמו כן נמצא רתכות אלקטרוניות עם 160 אמפרים בממוצע, מה שמאפשר עבודה על רכיבים שונים ומגוונים. חשוב לשים לב שמלבד האמפר גם לנתון של סוג וגובה הפיוז שיש לרתכת. 
 
כאשר אתם רוכשים או שוכרים רתכת, שימו לב לא רק לנתונים שציינו אלא גם למידות השונות שלה. הכבלים השונים של הרתכות, כבל הריתוך וכבל הארקה, צריכים להיות באורך מתאים בשביל שתוכלו לעבוד בצורה נוחה ולא תצטרכו למשוך את עצמכם בכוח עם הרתכת אל הרכיבים השונים. על מנת שתוכלו ליהנות מעבודה עקבית וממושכת, יש לשים לב גם להספק המנוע. ההספק הסביר הוא 4500 וואלט בממוצע. 
 
במידה ואתם שוכרים את הרתכת, אז נקודה אחרת שיש לשים לב אליה היא אופי ההשכרה ומשך הזמן שלה. ניתן לשכור ליום אחד, סופשבוע, שבוע או מספר ימים בודדים. עדיף לנסות להעריך מראש כמה זמן תצטרכו את הרתכת, על מנת שתוכלו לשכור לכמות הימים הנדרשת, בלי שתצטרכו לשלם הוצאות נוספות. 
 
לסיום, אנחנו רוצים להמליץ בפניכם על חברת שבירו, החברה משכירה רתכות ובפרט רתכות אלקטרוניות למפעלים, בעלי מקצוע ואנשים פרטיים. החברה דואגת לספק את הרתכות עד ללקוח, עם כל מה ההוראות והמידע הוא צריך לקבל בנושא, על מנת שיוכל לבצע עבודה איכותית באופן מקסימאלי. 
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
   
 
שבירו שירותי אספקה בע"מ
הנהלה ומרכז תפעול לוגיסטי  -  טל'  072-33-80-116   |   פקס. 08-6233066   |  רח' הזורע 4, עמק שרה, באר שבע  |  ת.ד. 2166 באר שבע 84889  |  ISO 9001:2008
 
 
תפריט ראשי   תחומי פעילות   פרוייקטים מיוחדים   קטלוג במות    
               
» במות הרמה
» בית
» תחומי פעילות
» פרוייקטים מיוחדים
» מדיניות האיכות
» צור קשר
 
» אספקת גז לתעשייה ומעבדות
» גנרטורים, מדחסים ורתכות
» מעמיס טלסקופי
» פיגומים
» מבדקה לגלילי גז
» רתכות
» חשמל לתעשייה
» במות הרמה להשכרה
» השכרה ושירות
 
» אולמי הינומה באר שבע
» מנוף 175 בביצוע הנפה בקרקס
» מנוף 220 בהנפת פסל ברונזה בגן האוסטרלי בשכונה י"א בבאר שבע
» 7 במות בהקמת אולם חתונות בקיבוץ משמר הנגב
» במת הרמה 16PX בלהבים
» במת הרמה HA 16 PX בעין גדי
» איצטדיון באר שבע
 
» במות הרמה מספריים חשמליות
» במות הרמה מספריים דיזל
» במות הרמה זרוע פרקית חשמלית
» במות הרמה זרוע פרקית דיזל
» במות הרמה אנכיות חשמליות
   
               
  במות הרמה למכירה     במת הרמה קטנה     כמה עולה במת הרמה     במת הרמה חשמלית ניידת     גנרטור חירום     גנרטור נייד     השכרת מנוף     מנוף נייד     מנופי סל     במת הרמה     סוגי מדחסים     ערכת הלחמה     פד"ח רפואי     תיקון קומפרסורים  
 
קידום אורגני | קידום אתרים