הנהלה ומרכז תפעול לוגיסטי  -  טל'  072-33-80-116   |   פקס. 08-6233066   במות הרמה       בית       תחומי פעילות       פרוייקטים מיוחדים       מדיניות האיכות       צור קשר      
 
 
הנהלה ומרכז תפעול לוגיסטי:
טל'  08-6233006 | פקס: 08-6233066
 
 
 
 
 

  פיגומים

 
 
         
 
פיגומי אלומיניום:
  • פיגומי אלומיניום איכותיים של חברת ULTRALU מצרפת .
  • פיגומים מודולאריים, ניידים עד 8 מטר עבודה, מיועד לעבודות אחזקה, במבנים ובתעשייה.
פיגומי זקיפים:
  • פיגומי זקיפים עד 12 מטר עבודה, מיועדים לתעשייה לחללים צפופים כגון: מיכלים, בריכות אגירה.
 
פיגומי אקרו:
  • פיגומי אקרו מיועדים לתמיכת קורות, גשרים, סככות ועוד. על פי דרישת הלקוח. פיגומים אלו מיועדים בעיקר לענף התעשייה בשל ייחודם וכושר העמסה שלהם.
במחלקת הפיגומים:
  • פתרונות מיוחדים לפי צרכי השטח.
  • ייעוץ לבניית פיגומים.
  • אישורים לתקינות הפיגום.
  • עם צוות העובדים נמנים צוותי הרכבה לפיגומים בעלי הסמכה כנדרש בתקנות הבטיחות בעבודה. 
 
     
     
  אין בניין שניתן לבנות או לשפץ בלי פיגומים. במקרה של שיפוצים, הרבה פעמים לפני שמתחילים בשיפוץ עצמו, קודם בונים את הפיגומים, על מנת שיהיה ניתן לעבור מקומה לקומה קלות וכן לבצע את השיפוץ החיצוני בצורה בטוחה.

מן הסתם, פיגומים הינם רק לצורכי בנייה ושיפוצים, אלא גם לתחזוקה, נניח ויש צורך לצבוע, לנקות או כל דבר אחר. אנחנו יכולים למצוא פיגום נייד להשכרה או מכירה לכל צורך וכפי שנראה מיד לכל צורך שהוא.

אז כאשר מדברים על פיגומים לבנייה, שיפוץ או תחזוקה, מדברים בדרך כלל על פיגום אלומיניום בדרך כלל. מדובר על פיגום מודולארי, כלומר כזה שניתן להרכיב אחד על השני, הוא מתנשא לגבהים שונים, תלוי בגובה הבניין או עד איזו קומה אתם מעוניינים להגיע. בדרך כלל מדובר על פיגומים שמגיעים עד שמונה מטר, אך בהחלט ניתן למצוא פיגומים גם במספרים גבוהים יותר. פיגום למכירה או השכרה מסוג זה, ניתן להשתמש בו גם במקרה ויש צורך לבצע בנייה או שיפוץ פנימי, כלומר עבודה בחללים סגורים. מה שצריך לוודא הוא שהשטח עצמו מתאים לבניית פיגום בתוכו, בצורה נוחה ובטוחה.

כאשר אנחנו רוכשים או שוכרים פיגומים, עלינו לוודא מספר דברים. ראשית, מה הגובה המקסימאלי אליו מגיע הפיגום, שנית, כמה משטחי עבודה אנחנו יכולים להתקין (זה הכרחי במקרה ומדובר בעבודה במספר קומות וכן למי שמתקשה בעבודה בעלייה בסולמות בגובה), האם מדובר בסולמות פנימיים או חיצונים), שלוש, אילו חיזוקים יש בכל חלק של הפיגום ובפרט בחלק הראשון שלו, זה שנוגע בקרקע, ארבע, מה הגובה שנדרש בין משטח למשטח, ומה המשקל שיכול לשאת כל משטח וכל פיגום.

שאלת המשקל חשובה מאחר והיא תקבע אילו כלי עבודה אנחנו יכולים לעלות ביחד איתנו. קחו בחשבון שאם מדובר בפיגומים לצורך בנייה או שיפוץ ואפילו לצורכי תחזוקה, בוודאי נזדקק למכשירי חשמל שונים ומגוונים. במידה והפיגומים לא יוכלו להחזיק אותם ואותנו, אולי עדיף שנשתמש בזרוע הרמה, שיכולה להרים אותנו לגבהים שונים ולשאת משקלים כבדים יותר. זאת כמובן אם הדבר אפשרי מבחינה טכנית בשטח.
לסיום, אנחנו רוצים להמליץ לכם על חברת שבירו שמספקת שירותי השכרה ומכירת פיגומים ניידים ואחרים לחברות ובעלי מקצוע שונים. אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם צוות החברה, הם ישמחו לעמוד לרשותכם בכל דבר ולענות לכל שאלה בכל נושא בתחום. לחברה יש פיגומים מסוגים רבים שיוכלו לשרת אתכם לצרכים רבים ומגוונים. 
 
     
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
 
 
פיגומים
 
 
     
 
   
 
שבירו שירותי אספקה בע"מ
הנהלה ומרכז תפעול לוגיסטי  -  טל'  072-33-80-116   |   פקס. 08-6233066   |  רח' הזורע 4, עמק שרה, באר שבע  |  ת.ד. 2166 באר שבע 84889  |  ISO 9001:2008
 
 
תפריט ראשי   תחומי פעילות   פרוייקטים מיוחדים   קטלוג במות    
               
» במות הרמה
» בית
» תחומי פעילות
» פרוייקטים מיוחדים
» מדיניות האיכות
» צור קשר
 
» אספקת גז לתעשייה ומעבדות
» גנרטורים, מדחסים ורתכות
» מעמיס טלסקופי
» פיגומים
» מבדקה לגלילי גז
» רתכות
» חשמל לתעשייה
» במות הרמה להשכרה
» השכרה ושירות
 
» אולמי הינומה באר שבע
» מנוף 175 בביצוע הנפה בקרקס
» מנוף 220 בהנפת פסל ברונזה בגן האוסטרלי בשכונה י"א בבאר שבע
» 7 במות בהקמת אולם חתונות בקיבוץ משמר הנגב
» במת הרמה 16PX בלהבים
» במת הרמה HA 16 PX בעין גדי
» איצטדיון באר שבע
 
» במות הרמה מספריים חשמליות
» במות הרמה מספריים דיזל
» במות הרמה זרוע פרקית חשמלית
» במות הרמה זרוע פרקית דיזל
» במות הרמה אנכיות חשמליות
   
               
  במות הרמה למכירה     במת הרמה קטנה     כמה עולה במת הרמה     במת הרמה חשמלית ניידת     גנרטור חירום     גנרטור נייד     השכרת מנוף     מנוף נייד     מנופי סל     במת הרמה     סוגי מדחסים     ערכת הלחמה     פד"ח רפואי     תיקון קומפרסורים  
 
קידום אורגני | קידום אתרים