פיגומים
 
 
אין בניין שניתן לבנות או לשפץ בלי פיגומים. במקרה של שיפוצים, הרבה פעמים לפני שמתחילים בשיפוץ עצמו, קודם בונים את הפיגומים, על מנת שיהיה ניתן לעבור מקומה לקומה קלות וכן לבצע את השיפוץ החיצוני בצורה בטוחה.
 
מן הסתם, פיגומים הינם רק לצורכי בנייה ושיפוצים, אלא גם לתחזוקה, נניח ויש צורך לצבוע, לנקות או כל דבר אחר. אנחנו יכולים למצוא פיגום נייד להשכרה או מכירה לכל צורך וכפי שנראה מיד לכל צורך שהוא.
 
אז כאשר מדברים על פיגומים לבנייה, שיפוץ או תחזוקה, מדברים בדרך כלל על פיגום אלומיניום בדרך כלל. מדובר על פיגום מודולארי, כלומר כזה שניתן להרכיב אחד על השני, הוא מתנשא לגבהים שונים, תלוי בגובה הבניין או עד איזו קומה אתם מעוניינים להגיע.

בדרך כלל מדובר על פיגומים שמגיעים עד שמונה מטר, אך בהחלט ניתן למצוא פיגומים גם במספרים גבוהים יותר. פיגום למכירה או השכרה מסוג זה, ניתן להשתמש בו גם במקרה ויש צורך לבצע בנייה או שיפוץ פנימי, כלומר עבודה בחללים סגורים.

מה שצריך לוודא הוא שהשטח עצמו מתאים לבניית פיגום בתוכו, בצורה נוחה ובטוחה. כאשר אנחנו רוכשים או שוכרים פיגומים, עלינו לוודא מספר דברים. 

ראשית, מה הגובה המקסימאלי אליו מגיע הפיגום, שנית, כמה משטחי עבודה אנחנו יכולים להתקין (זה הכרחי במקרה ומדובר בעבודה במספר קומות וכן למי שמתקשה בעבודה בעלייה בסולמות בגובה), האם מדובר בסולמות פנימיים או חיצונים), שלוש, אילו חיזוקים יש בכל חלק של הפיגום ובפרט בחלק הראשון שלו, זה שנוגע בקרקע, ארבע, מה הגובה שנדרש בין משטח למשטח, ומה המשקל שיכול לשאת כל משטח וכל פיגום.
 
שאלת המשקל חשובה מאחר והיא תקבע אילו כלי עבודה אנחנו יכולים לעלות ביחד איתנו. קחו בחשבון שאם מדובר בפיגומים לצורך בנייה או שיפוץ ואפילו לצורכי תחזוקה, בוודאי נזדקק למכשירי חשמל שונים ומגוונים.

במידה והפיגומים לא יוכלו להחזיק אותם ואותנו, אולי עדיף שנשתמש בזרוע הרמה, שיכולה להרים אותנו לגבהים שונים ולשאת משקלים כבדים יותר. זאת כמובן אם הדבר אפשרי מבחינה טכנית בשטח.
 
לסיום, אנחנו רוצים להמליץ לכם על חברת שבירו שמספקת שירותי השכרה ומכירת פיגומים ניידים ואחרים לחברות ובעלי מקצוע שונים. אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם צוות החברה, הם ישמחו לעמוד לרשותכם בכל דבר ולענות לכל שאלה בכל נושא בתחום. לחברה יש פיגומים מסוגים רבים שיוכלו לשרת אתכם לצרכים רבים ומגוונים.