הנהלה ומרכז תפעול לוגיסטי  -  טל'  072-33-80-116   |   פקס. 08-6233066   במות הרמה       בית       תחומי פעילות       פרוייקטים מיוחדים       מדיניות האיכות       צור קשר      
 
 
הנהלה ומרכז תפעול לוגיסטי:
טל'  08-6233006 | פקס: 08-6233066
 
 
 
 
 

  פד"ח רפואי

 
אחד התחומים הפחות מוכרים, אך היותר מתקדמים בתחום האספקה הלוגיסטית הוא אספקת גזים לתעשייה, מעבדות ומרכזים רפואיים. בית חולים ממוצע צורך על בסיס קבוע יותר מעשרה סוגים שונים של גז למגוון גדול של מטרות וביניהן: אוויר רפואי, חמצן רפואי וחמצן למעבדות, חנקן טכני, אמוניה, נייטרוס רפואי ועוד תערובות שונות ומשונות. השם הגנרי שניתן לגזים האלה הוא פד"ח (פחמן דו חמצני) רפואי וכמו שניתן לנחש מדובר בתחום רגיש מאוד עם אמות מידה יוצאות דופן והתנהלות על פי תקנים קפדניים.
האתגר הלוגיסטי הניצב בפני ספק של פד"ח רפואי הוא עצום. הוא צריך מערך אחסון ומילוי עם ציוד מיוחד ותנאים מיוחדים. הוא צריך להיות חשוף לביקורת, להחזיק מערך שינוע מיוחד ולהיות ערוך לספק סוגים שונים של פד"ח בזמינות גבוהה, במכלים או  סוללות ייעודיות , ברמות טוהר ספציפיות ובמצבי צבירה שונים (גז ונוזלי).  

הדרישה לפד"ח בתעשייה לא מסתכמת רק בענף הרפואי,  פד"ח ממלא תפקיד חשוב בתעשייה כבדה שמערבת עבודת ריתוך, ואולי זה יפתיע אתכם, אבל גם תעשיית המזון היא צרכנית כבדה של פחמן דו חמצני – הידוע בענף זה בתור פד"ח מזון.
המבחר הגדול של גזים לשימוש רפואי, מחקרי ותעשייתי דורש מהספק, להיות תמיד דרוך. כך שבנוסף לתשתית הלוגיסטית היקרה והמורכבת הוא נדרש לתרבות ארגונית שלא משאירה מרווח לשום טעות. דמיינו, חלילה, מה היה קורה אם היתה מתרחשת טעות ובמסגרתה מכל גז לשימוש במעבדה היה מגיע במקום מכל חמצן ליחידה לטיפול נמרץ. הרגולציה הקפדנית גרמה לזה שמקרים כאלה כמעט ולא קורים. בשדה הפד"ח הרפואי אין הזדמנות שנייה ואין מקום לפדיחות. רק חברות מעטות עוברות את המסננת הזו והופכות לספק מורשה של פד"ח רפואי.

אחת הספקיות הגדולות והוותיקות של פד"ח רפואי בישראל היא חברת שבירו אספקה בע"מ. החברה מספקת גזים לתעשייה ומרכזים רפואיים מאז 1988. למרות שמדובר בתחום פעולה מורכב וקשה, אז למן ימיה הראשונים שבירו סימנה את אספקת הגזים לתעשייה כמטרה אסטרטגית. היום היא משמשת כספק מורשה של כמה מהיצרניות המובילות בענף כמו מדיקל או מקסימה ובין לקוחותיה נמנים כמה מהמרכזים הרפואיים הבולטים בישראל בנוסף לשורה ארוכה של מפעלים ומעבדות בענפי התעשייה והמחקר.
שבירו אספקה היא חברה לאספקת שירותים לוגיסטיים לתעשייה שחרתה על דגלה להיות מופת של אמינות, איכות ומקצוענות. החברה פועלת במספר רב של זירות לוגיסטיות, בין היתר היא מעניקה שירותי מנוף מגוונים, במות הרמה וציוד נלווה, מדחסים, רתכות וערכות הלחמה, גנרטורים מכל הסוגים, וכאמור כשמדובר בפד"ח רפואי או פד"ח מזון אז אין לשבירו אספקה בע"מ מתחרים.
למידע נוסף על פד"ח רפואי ושאר תחומי הפעילות של שבירו אתם מוזמנים להתקשר (072-33-80-116) וליהנות מייעוץ מקיף ללא כל התחייבות מוקדמת.
   
 
שבירו שירותי אספקה בע"מ
הנהלה ומרכז תפעול לוגיסטי  -  טל'  072-33-80-116   |   פקס. 08-6233066   |  רח' הזורע 4, עמק שרה, באר שבע  |  ת.ד. 2166 באר שבע 84889  |  ISO 9001:2008
 
 
תפריט ראשי   תחומי פעילות   פרוייקטים מיוחדים   קטלוג במות    
               
» במות הרמה
» בית
» תחומי פעילות
» פרוייקטים מיוחדים
» מדיניות האיכות
» צור קשר
 
» אספקת גז לתעשייה ומעבדות
» גנרטורים, מדחסים ורתכות
» מעמיס טלסקופי
» פיגומים
» מבדקה לגלילי גז
» רתכות
» חשמל לתעשייה
» במות הרמה להשכרה
» השכרה ושירות
 
» אולמי הינומה באר שבע
» מנוף 175 בביצוע הנפה בקרקס
» מנוף 220 בהנפת פסל ברונזה בגן האוסטרלי בשכונה י"א בבאר שבע
» 7 במות בהקמת אולם חתונות בקיבוץ משמר הנגב
» במת הרמה 16PX בלהבים
» במת הרמה HA 16 PX בעין גדי
» איצטדיון באר שבע
 
» במות הרמה מספריים חשמליות
» במות הרמה מספריים דיזל
» במות הרמה זרוע פרקית חשמלית
» במות הרמה זרוע פרקית דיזל
» במות הרמה אנכיות חשמליות
   
               
  במות הרמה למכירה     במת הרמה קטנה     כמה עולה במת הרמה     במת הרמה חשמלית ניידת     גנרטור חירום     גנרטור נייד     השכרת מנוף     מנוף נייד     מנופי סל     במת הרמה     סוגי מדחסים     ערכת הלחמה     פד"ח רפואי     תיקון קומפרסורים  
 
קידום אורגני | קידום אתרים