הנהלה ומרכז תפעול לוגיסטי  -  טל'  072-33-80-116   |   פקס. 08-6233066   במות הרמה       בית       תחומי פעילות       פרוייקטים מיוחדים       מדיניות האיכות       צור קשר      
 
 
הנהלה ומרכז תפעול לוגיסטי:
טל'  08-6233006 | פקס: 08-6233066
 
 
 
 
 

  ערכת הלחמה

 
אנחנו חיים בעידן של הייטק, בתקופה בה המונח 'טכנולוגיה' נתפס כמשהו מאוד נקי וסטרילי. אבל האמת שמתחת לפני השטח עוד לא נס ליחה של התעשייה הכבדה ותעשיית המתכת. עבור מי שזה חלק מהעולם שלו, צמד המילים – ערכת הלחמה, לא נשמע כמשהו אנכרוניסטי, אלה ככלי מקצועי בסיסי.
אם האסוציאציה שמעורר בכם הביטוי ערכת הלחמה, קשורה למלחם בדיל קטן בשיעורי המלאכה, אז תחשבו שוב. בעולם התעשייה הכבדה הביטוי הזה קשור הרבה יותר לרתכות כבדות כמו רתכת אלומיניום או רתכת גנרטור ולערכה לריתוך באמצעות מכלי גז גדולים.
בהבדל חד מהמגרש הביתי ערכת הלחמה בתעשייה הכבדה היא צעצוע שמיועד לגברים אמיתיים. אנשים שחלק משגרת יום העבודה שלהם כולל חיתוך של לוחות פלדה וריתוך צינורות מתכת.
אי אפשר לעשות שימוש נרחב ברתכות תעשייתיות מהסוג שהוזכר בלי עורף לוגיסטי מקצועי ורחב. מרבית המפעלים והסדנאות שריתוך מאסיבי הוא בגדר פעולה שגרתית, לא ערוכים לספק בעצמם – in house – את כל הטיפול ברתכות ובציוד הנלווה. טיפול בבלאי, שיפוץ ואספקה שותפת של חומר גלם וציוד נלווה, נהוג לבצע אצל ספק חיצוני. 

סוגי הרתכות הרבות והמפרטים הספציפיים של כל מכשיר דורשים מאנשי המקצוע שתפקידם לתחזק ולהחזיר לכשירות את ערכת ההלחמה, לצבור מיומנות טכנית גבוהה במיוחד.  
הפעלה של רתכת גנרטור דורשת מומחיות וניסיון, כלי שיכול לנסר לוח פלדה רק באמצעות חום עלול גם "לנסר" גפה של פועל לא ערני. לצערנו, תאונות עבודה לא פוסחות גם על ענף תעשייתי זה. חלק מהתאונות קשורות להתנהלות לא זהירה של המפעיל, אבל יש גם תאונות שנגרמות כתוצאה מציוד לקוי או לא מתאים. את התאונות האלה אפשר וצריך למנוע.
המפתח במניעת תאונות מסוג זה קשור לעורף הלוגיסטי, אם הרתכות מטופלות ומתוחזקות כמו שצריך ואם ערכת ההלחמה מדוגמת כמו שצריך וחומרי הגלם לריתוך ומכל הגז מתאימים לעבודה ספציפית על רתכת ספציפית - חומרת התאונות ושכיחותן יורדת פלאים.
אז כשאתם בוחרים ספק לוגיסטי, תחליטו רק אחרי שאתם בוחנים, כי ספק לוגיסטי טוב לא רק יעזור לעבודה לתקתק, הוא גם ישמור לכם על הגב. תרתי משמע.

בישראל אחת השחקניות הבולטות בתחום אספקת השירותים הלוגיסטיים היא שבירו אספקה בע"מ. החברה שהוקמה בערד לפני קרוב לארבעים שנה מספקת קשת רחבה של שירותים לוגיסטיים לתעשייה.  שבירו מספקים שירותי שינוע והרמה, פיגומים חשמליים, גנרטורים, קומפרסורים וגם ערכות הלחמה וערכות ריתוך המתבססות על רתכות מתקדמות כמו רתכת אלומיניום  או רתכת גנרטור. חלק ממה שהופך את שבירו לספק מוצלח כל כך זו התרבות הארגונית של החברה שמתאפיינת במערך שירות מתקדם שמספק תמיכה מקצועית מקיפה בכל האספקטים הלוגיסטיים, וזה כולל ערכות הלחמה. במידת הצורך המקצוענים של שבירו יגיעו עד רצפת העבודה שלכם ויספקו את הפתרון הרצוי. 
   
 
שבירו שירותי אספקה בע"מ
הנהלה ומרכז תפעול לוגיסטי  -  טל'  072-33-80-116   |   פקס. 08-6233066   |  רח' הזורע 4, עמק שרה, באר שבע  |  ת.ד. 2166 באר שבע 84889  |  ISO 9001:2008
 
 
תפריט ראשי   תחומי פעילות   פרוייקטים מיוחדים   קטלוג במות    
               
» במות הרמה
» בית
» תחומי פעילות
» פרוייקטים מיוחדים
» מדיניות האיכות
» צור קשר
 
» אספקת גז לתעשייה ומעבדות
» גנרטורים, מדחסים ורתכות
» מעמיס טלסקופי
» פיגומים
» מבדקה לגלילי גז
» רתכות
» חשמל לתעשייה
» במות הרמה להשכרה
» השכרה ושירות
 
» אולמי הינומה באר שבע
» מנוף 175 בביצוע הנפה בקרקס
» מנוף 220 בהנפת פסל ברונזה בגן האוסטרלי בשכונה י"א בבאר שבע
» 7 במות בהקמת אולם חתונות בקיבוץ משמר הנגב
» במת הרמה 16PX בלהבים
» במת הרמה HA 16 PX בעין גדי
» איצטדיון באר שבע
 
» במות הרמה מספריים חשמליות
» במות הרמה מספריים דיזל
» במות הרמה זרוע פרקית חשמלית
» במות הרמה זרוע פרקית דיזל
» במות הרמה אנכיות חשמליות
   
               
  במות הרמה למכירה     במת הרמה קטנה     כמה עולה במת הרמה     במת הרמה חשמלית ניידת     גנרטור חירום     גנרטור נייד     השכרת מנוף     מנוף נייד     מנופי סל     במת הרמה     סוגי מדחסים     ערכת הלחמה     פד"ח רפואי     תיקון קומפרסורים  
 
קידום אורגני | קידום אתרים