הנהלה ומרכז תפעול לוגיסטי  -  טל'  072-33-80-116   |   פקס. 08-6233066   במות הרמה       בית       תחומי פעילות       פרוייקטים מיוחדים       מדיניות האיכות       צור קשר      
 
 
הנהלה ומרכז תפעול לוגיסטי:
טל'  08-6233006 | פקס: 08-6233066
 
 
 
 
 

  סוגי מדחסים

 
מדחסים (קומפרסורים) הם מכונות הצווארון הכחול של התעשייה. הטרטור הרועש שלהם משמש כפסקול הרקע בעשרות מפעלים, סדנאות ואתרי בנייה. באמצעות מדחסים ייעודיים ניתן לבצע במהירות, יעילות ומקצועיות פעולות כמו התזה, ניקוי או צביעה אחידה של משטחים גדולים וכמגוון השימושים כך קיימים סוגי מדחסים.
כי מה שנדרש ממדחס ייעודי להתזה בחול, מאוד שונה ממדחס שמיועד לצביעת משטחים או ממדחס אוויר לניקוי מנועים בתעשיות כבדות.
מדחסים פועלים על פי עיקרון פיזיקלי פשוט – דחיסה של גז או אוויר כולאת הרבה אנרגיה וכאשר אנחנו משחררים את הלחץ מהגז הדחוס (גם אוויר זה סוג של גז) ניתן לנתב ולרתום את האנרגיה הכלואה לעבודה וזה בדיוק מה שכל מדחס בעולם עושה.
בין סוגי המדחסים הנפוצים אפשר למנות את המדחס הבוכנתי (ואנחנו מתייחסים לקטגוריה מאוד רחבה עם הרבה תתי דגמים בתצורות שונות), את המדחס הבורגי שנחשב מתקדם ויעיל יותר ומדחס הלהבים ששייך לדור המתקדם ביותר של המדחסים.
כמעט כל ענף תעשייה בישראל עושה שימוש נרחב במדחסים. למרות שמדובר בטכנולוגיה בת עשרות שנים שראשיתה בעידן אחר גם במציאות העכשווית מדחס אוויר טוב הוא סוס עבודה שאין לו תחליף.  לראיה, אנשי מקצוע שומרים על נאמנות מאוד גבוהה למדחסים שלהם. יש מדחסים שכבר עברו יותר מ-100,000 שעות מנוע ויותר משיפוץ אחד, ועדיין ניתן לשמוע אותם מטרטרים.
המגוון הרחב של סוגי מדחסים דורש מאנשי המקצוע שאמונים על הטיפול והשיפוץ שלהם להחזיק בידע מקצועי אדיר. מומחי מדחסים אמיתיים מכירים כל בורג בעשרות מכונות שונות. לכן, חשוב מאוד לבחור בקפידה את הגוף בו אתם בוחרים לטפל במדחס וממי לרכוש או לשכור מדחס ייעודי כאשר זה נדרש מכם.

בהפעלת מדחס יש גם אספקט בטיחותי, חלק מזה קשור למיומנות של המפעיל, חלק אחר באיכות המדחס, תקינותו ורמת התחזוקה שלו. במקרים מסוימים גם מדחסים מעורבים בתאונות. אלו, כמעט תמיד, נגרמות כתוצאה משימוש שגוי או מתקלה טכנית.  מדחס 'שאיבד שליטה' יכול לגרום הרבה נזק. גם לרכוש, אבל חמור מזה – לחיי אדם.

מכאן שחשוב מאוד לבחור בקפידה את 'איש המדחסים' שלכם, אנחנו ממליצים שזה לא יהיה 'איש' אלא חברה מוכרת עם מערך שירות, גב מקצועי כלכלי ואחריות כוללת.
למשל, שבירו אספקה בע"מ שכבר ארבעים שנה פועלת במגרש השירותים הלוגיסטיים. לצד אמצעים כמו כננות הרמה וכננות חשמליות, פועלת בשבירו מחלקה גדולה למכירה, השכרה ושיפוץ של מדחסים. המקצוענים של החברה כבר צברו עשרות שנות ניסיון והיתרון הזה לא נסתר מלקוחותיה.
המקצוענים של שבירו מגובים במעטפת שירות מעולה, במקרה של תקלה הם יגיעו לזירת העבודה וינסו לתת מענה בשטח, אם על ידי טיפול מיידי בתקלה ואם באמצעות מדחס חלופי. אפילו בענף הלוגיסטיקה, יש מעט חברות שיודעות להציע פתרון לוגיסטי כזה.
 
   
 
שבירו שירותי אספקה בע"מ
הנהלה ומרכז תפעול לוגיסטי  -  טל'  072-33-80-116   |   פקס. 08-6233066   |  רח' הזורע 4, עמק שרה, באר שבע  |  ת.ד. 2166 באר שבע 84889  |  ISO 9001:2008
 
 
תפריט ראשי   תחומי פעילות   פרוייקטים מיוחדים   קטלוג במות    
               
» במות הרמה
» בית
» תחומי פעילות
» פרוייקטים מיוחדים
» מדיניות האיכות
» צור קשר
 
» אספקת גז לתעשייה ומעבדות
» גנרטורים, מדחסים ורתכות
» מעמיס טלסקופי
» פיגומים
» מבדקה לגלילי גז
» רתכות
» חשמל לתעשייה
» במות הרמה להשכרה
» השכרה ושירות
 
» אולמי הינומה באר שבע
» מנוף 175 בביצוע הנפה בקרקס
» מנוף 220 בהנפת פסל ברונזה בגן האוסטרלי בשכונה י"א בבאר שבע
» 7 במות בהקמת אולם חתונות בקיבוץ משמר הנגב
» במת הרמה 16PX בלהבים
» במת הרמה HA 16 PX בעין גדי
» איצטדיון באר שבע
 
» במות הרמה מספריים חשמליות
» במות הרמה מספריים דיזל
» במות הרמה זרוע פרקית חשמלית
» במות הרמה זרוע פרקית דיזל
» במות הרמה אנכיות חשמליות
   
               
  במות הרמה למכירה     במת הרמה קטנה     כמה עולה במת הרמה     במת הרמה חשמלית ניידת     גנרטור חירום     גנרטור נייד     השכרת מנוף     מנוף נייד     מנופי סל     במת הרמה     סוגי מדחסים     ערכת הלחמה     פד"ח רפואי     תיקון קומפרסורים  
 
קידום אורגני | קידום אתרים