מעמיסים טלסקופיים
 
 
כאשר אנחנו צריכים לגזום ענפים בצמרות העצים או אפילו להעביר ציוד קל לקומות הגבוהות, אנחנו יכולים להשתמש במעמיס טלסקופי על מנת להגיע לגבהים המדוברים. לרוב לא נוכל לעשות זאת בדרך אחרת, בטח לא בדרך בטיחותית ונוחה מזו. 
 
מעמיס טלקסופי משרת עובדים ואנשים פרטיים במגוון עבודות ושירותים, אנחנו יכולים למצוא אנשים פרטיים משתמשים במעמיס מסוג זה לצורך גיזום עצים, תיקוני גגות, צביעה חיצונית בקומות גבוהות, תיקונים בעמודי חשמל ועוד. כל מה שאנחנו צריכים לדעת זה איזה סוג מעמיס לרכוש או לשכור. 
 
מעמיס טלסקופי הוא למעשה זרוע ארוכה הנמתחת עד לגובה מסוים, ועליו אנחנו יכולים לעלות בעצמנו (בדרך כלל יש מקום ל-2 אנשים) ביחד עם ציוד, ולתקן באמצעותו דברים שונים שנמצאים בגובה. המעמיס כמו שציינו משרת אנשים פרטיים וכן עובדים בחברות שונות. 
 
לפני שנסביר על תכונותיו של מעמיס טלסקופי, ובפרט מעמיס טלסקופי JCB שהוא הקלאסי, דעו שאתם יכולים יכולים למצוא מעמיס טלסקופי להשכרה במגוון חברות שעוסקות בתחום אם אנחנו מחפשים משהו זמני וכן אנחנו יכולים למצוא מעמיס טלסקופי יד שניה אם אנחנו מעוניינים לרכוש אחד לעסק ולא רוצים להשקיע ברכישת מעמיס חדש. 
 
 
לפני שאתם רוכשים או שוכרים מעמיס טלסקופי, הנה כמה תכונות שצריך לשים לב אליהן:
 
ראשית, שימו לב לגובה של המעמיס, הכוונה לגובה אליו מגיע הזרוע. זה יכול לנוע החל מעשר מטר ומעלה. מעמיס קלאסי יגיע ל-15 מטר פלוס מינוס, אך בהחלט תוכלו למצוא מעמיסים בגובה רב יותר, כולל מעל עשרים ושלושים מטר. שימו לב שהגובה המעמיס לפני פתיחתו, לא אמור להיות למעלה מ-3 מטר. 
 
שנית, כושר הרמה- קחו בחשבון שהמעמיס אמור להרים אתכם וייתכן שגם כלי עבודה וחומרים נוספים. מעמיס טוב אמור להצליח להרים מעל ל-3 טון. 
שלוש, הרכבה. המעמיס מגיע על גבי רכב מתאים, תבחנו האם ניתן להעביר את המעמיס במידת הצורך לרכבים אחרים מתאימים. ההסבר הוא אם הרכב לא תקין, עדיין תוכלו להשתמש באותו מעמיס טלסקופי.
 
חשוב להבהיר, יש לבצע אחת לכמה זמן בדיקות לתקינות המעמיס, על מנת שלא תהיה איזו תקלה שעלולה במקרה הטוב לפגוע בעבודתכם, במקרה הרע, לסכן אתכם או את העובדים שלכם. את הבדיקה מומלץ לעשות עם אנשים מקצועיים שמכירים את המתקן. 
 
לסיום, אנחנו רוצים להמליץ לכם על חברת שבירו, החברה מתמחה באספקה של במות הרמה, מתקנים וזרועות טלסקופיים. אם אתם מעוניינים במידע נוסף, אתם מוזמנים לפנות לחברת שבירו וצוות החברה ישמח לעמוד לרשותכם ולעזור לכם בכל שאלה ובעיה.