הנהלה ומרכז תפעול לוגיסטי  -  טל'  072-33-80-116   |   פקס. 08-6233066   במות הרמה       בית       תחומי פעילות       פרוייקטים מיוחדים       מדיניות האיכות       צור קשר      
 
 
הנהלה ומרכז תפעול לוגיסטי:
טל'  08-6233006 | פקס: 08-6233066
 
 
 
 
 

  מנופי סל

 
הסוג הפופולרי ביותר של מנופים ניידים הם מה שנהוג לכנות בעגה המקצועית – מנופי סל. מדובר במשפחה גדולה של מנופים שהמשותף לכולם זה שהם מורכבים על רכב (מנוף קטן אפשר להרכיב גם על טנדר, כאשר המנופים שמיועדים לעומסים גדולים יורכבו על משאיות כבדות) ושבקצה שלהם קבוע מעין סל שבתוכו ניתן להעמיס מטען או למקם איש מקצוע.
בשנים האחרונות אנחנו עדים ליותר ויותר אנשי מקצוע שמחליפים את סולמות האלומיניום המסורתיים בטנדרים שנושאים מנופי סל קומפקטיים – סיידים, קבלני גיזום ומתקיני מערכות החליפו את הסולם במנוף ושידרגו את עצמם מקצועית.
אבל יש גם קטגוריה של מנופי סל כבדים. אותן מפלצות שמקובעות למשאיות טריילר מאסיביות וכבדות. אנחנו מדברים על חיות עבודה שמסוגלים להתמודד עם מאות טונות של מטען. יש הטוענים שאלו הם עמוד השדרה של ענף הבנייה, מובילים ברזל ליציקה ומניפים פלטות ענק של בטון יצוק מבלי להזיע. למעשה, מנופים כבדים אלו עובדים בעומסים כל כך קיצוניים עד שמשקל המשאית הנושאת אותם אינו מספיק בשביל לקבע אותן ובזמן ההעמסה צריך לעגן אותן עם רגלי פלדה מיוחדות שמצמידות את המשאית לרצפה.
מצאתם את עצמכם מעורבים בפרויקט שמחייב אתכם למצוא מנוף סל להשכרה? כלל ראשון נסו להבין איזה מנוף אתם באמת צריכים. מה נדרש מהמנוף? ולאן הוא צריך להגיע? לפעמים פרט טריוויאלי כמו חניה עשוי להתגלות כבעל משמעות דרמטית – נסו למצוא חניה למשאית במרכז תל אביב. שיהיה לכם בהצלחה. מצד שני, לא תמיד אפשר להסתפק במנוף קטן שיעשה את העבודה. האיזון הדרוש בבחירת מנוף סל להשכרה אינו מובן מאליו ותמיד מומלץ להסתמך על איש מקצוע.
כאן המקום להוציא הערת אזהרה. או במילים אחרות, לא כל מי שיציע לכם מנוף סל הוא באמת "מומחה". בפועל פועלים בשטח הרבה "חאפרים" מסוגים שונים. אז אם אתם מקבלים הצעת השכרה סופר אטרקטיבית על מנוף מגורם שמעולם לא שמעתם עליו – תחשדו. צריך להבין שהפעלת ציוד הנדסי כבד באופן לא אחראי יכולה לעלות בחיי אדם. בנקודה הזו אין שום מקום לפשרות.

מנוף שוכרים רק מגורם מוסמך ואחראי ובישראל, אחד הגורמים הכי מוסמכים בתחום המנופים זו חברת שבירו אספקה בע"מ.   
בניגוד לחלק מהשחקנים הפחות אחראים בענף, שבירו אספקה מחזיקה בכל התקנים הדרושים ואנשיה עוברים הסמכות מקצועיות על בסיס קבוע. החברה שנוסדה לפני כארבעים שנים פיתחה מומחיות ייחודית בתפעול, החזקה, מכירה והשכרה של כל המנופים. ממנופי קרן למוסכים ותעשייה ועד מנופי סל עם מערכות הידרואליות אימתניות שנישאים על גבי משאיות ענק.
מחפשים לשכור מנוף סל? בשבירו אספקה בע"מ ישמחו להעניק לכם ייעוץ בטלפון או לארח אתכם לפגישת היכרות וכוס קפה במטה החברה, הכול כמובן, ללא שום התחייבות עתידית מצדכם. 
   
 
שבירו שירותי אספקה בע"מ
הנהלה ומרכז תפעול לוגיסטי  -  טל'  072-33-80-116   |   פקס. 08-6233066   |  רח' הזורע 4, עמק שרה, באר שבע  |  ת.ד. 2166 באר שבע 84889  |  ISO 9001:2008
 
 
תפריט ראשי   תחומי פעילות   פרוייקטים מיוחדים   קטלוג במות    
               
» במות הרמה
» בית
» תחומי פעילות
» פרוייקטים מיוחדים
» מדיניות האיכות
» צור קשר
 
» אספקת גז לתעשייה ומעבדות
» גנרטורים, מדחסים ורתכות
» מעמיס טלסקופי
» פיגומים
» מבדקה לגלילי גז
» רתכות
» חשמל לתעשייה
» במות הרמה להשכרה
» השכרה ושירות
 
» אולמי הינומה באר שבע
» מנוף 175 בביצוע הנפה בקרקס
» מנוף 220 בהנפת פסל ברונזה בגן האוסטרלי בשכונה י"א בבאר שבע
» 7 במות בהקמת אולם חתונות בקיבוץ משמר הנגב
» במת הרמה 16PX בלהבים
» במת הרמה HA 16 PX בעין גדי
» איצטדיון באר שבע
 
» במות הרמה מספריים חשמליות
» במות הרמה מספריים דיזל
» במות הרמה זרוע פרקית חשמלית
» במות הרמה זרוע פרקית דיזל
» במות הרמה אנכיות חשמליות
   
               
  במות הרמה למכירה     במת הרמה קטנה     כמה עולה במת הרמה     במת הרמה חשמלית ניידת     גנרטור חירום     גנרטור נייד     השכרת מנוף     מנוף נייד     מנופי סל     במת הרמה     סוגי מדחסים     ערכת הלחמה     פד"ח רפואי     תיקון קומפרסורים  
 
קידום אורגני | קידום אתרים