הנהלה ומרכז תפעול לוגיסטי  -  טל'  072-33-80-116   |   פקס. 08-6233066   במות הרמה       בית       תחומי פעילות       פרוייקטים מיוחדים       מדיניות האיכות       צור קשר      
 
 
הנהלה ומרכז תפעול לוגיסטי:
טל'  08-6233006 | פקס: 08-6233066
 
 
 
 
 

  מנוף נייד

 
יש הרבה סוגים של מנופים, אבל אחת ההבחנות הבסיסיות היא בין מנוף נייח למנוף נייד. מנופים נייחים אנחנו בדרך כלל פוגשים באתרי בנייה, או בנמלי ים הם תוכננו לתת מענה רציף לאורך שבועות ולעמוד בעומסים כבדים – הכול בסביבה הקרובה. מאידך, עבור רוב המשימות האחרות בדרך כלל נסתפק במנוף נייד. למנוף נייח יש אמנם כושר נשיאה כמעט בלתי מוגבל, אך הלוגיסטיקה הכרוכה בהרכבתו, חוסר הגמישות והמקום הפיזי שהוא תופס הופכים אותו ללא רלוונטי במרבית הסיטואציות.
אבל גם הקטגוריה 'מנוף נייד' היא מתעתעת, כי תחת צמד מילים זה אפשר לציין הרבה מאוד כלים שונים בתכלית. ממנופים למשאיות, דרך במות הרמה ועד למנופי סל – המבחר הקיים של מנופים להשכרה הוא רחב מאוד והבחירה במנוף לא מתאים עלולה להתגלות כטעות קריטית.
כן, השכרת מנופים היא עניין לא פשוט, יש המון משתנים שצריך לקחת בחשבון. חלק מהמשתנים הם תולדה של היגיון פשוט – מה צריך לשנע ולאן. אבל יש גם משתנים ספציפיים ומקצועיים שמי שאינו בעל ניסיון מעשי בהשכרת מנופים יתקשה לזהות. לכן הפתרון המתבקש הוא לפנות למומחים.

כשמדובר במנופים לא תמצאו הרבה מומחים עם קילומטראז מכובד כמו שהספיקה לצבור שבירו אספקה בארבעים שנות קיומה. החברה שהוקמה בעיר הדרומית ערד בשנת 1988 היא היום אחד הגופים הכי מקצועיים ומנוסים בישראל כשמדובר בהשכרת מנופים. האנשים בשבירו מכירים ועובדים עם כל סוגי המנופים וישמחו לספק לכם מנופים למשאיות או כל מנוף נייד אחר.
בשונה מגורמים פחות אחראים בענף שבירו אספקה מחזיקה בכל התקנים הדרושים ואנשיה עוברים הסמכות מקצועיות. מעטפת השירות של החברה מצוינת ועומדת לשירותכם בכל נקודה בקשת, מהסוכן בנקודת המכירה, דרך מפעיל המנוף בשטח ועד לגף הטכני שמתחזק את הציוד ומגיב לכל קריאה על תקלה.
על הנקודה הזו שווה להתעכב, היא חורגת מביצוע המשימה או מאספקטים כלכליים גרידא. פה מדובר על חיי אדם. מנופים ניידים הם מכונות מורכבות עם מערכות הידראוליות מסובכות שמרימים מאות טונות בסביבת עבודה רווית פועלים. הפעלה לא נכונה ולא זהירה של המנוף עלולה להוביל לאסון.

עיגול פינות בהשכרה של מנוף נייד היא דבר שאסור שיקרה, ואף על פי כן זה קורה. במדינת ישראל נהרגים עשרות אנשים בתאונות עבודה. רובם בענף הבנייה ובכל שנה מעורבים מנופים בחלק מהתאונות וגובים חיי אדם. זה מיותר ואפשר למנוע את זה וזה נמצא בידיים של כולנו. כי שרשרת האחריות לא מתחילה ולא נגמרת בידיים של המפעיל. לפעמים מדובר בפגם טכני שנבע מתחזוקה לקויה, לפעמים בהוראה לא חוקית של מנהל העבודה בשטח (ובמפעיל חסר גב וניסיון), גם מזמין העבודה לא פטור. האחריות שלו היא לבחור בגוף מוסמך ומנוסה שאפשר באמת לסמוך עליו. ההמלצה שלנו: שבירו אספקה בע"מ.
   
 
שבירו שירותי אספקה בע"מ
הנהלה ומרכז תפעול לוגיסטי  -  טל'  072-33-80-116   |   פקס. 08-6233066   |  רח' הזורע 4, עמק שרה, באר שבע  |  ת.ד. 2166 באר שבע 84889  |  ISO 9001:2008
 
 
תפריט ראשי   תחומי פעילות   פרוייקטים מיוחדים   קטלוג במות    
               
» במות הרמה
» בית
» תחומי פעילות
» פרוייקטים מיוחדים
» מדיניות האיכות
» צור קשר
 
» אספקת גז לתעשייה ומעבדות
» גנרטורים, מדחסים ורתכות
» מעמיס טלסקופי
» פיגומים
» מבדקה לגלילי גז
» רתכות
» חשמל לתעשייה
» במות הרמה להשכרה
» השכרה ושירות
 
» אולמי הינומה באר שבע
» מנוף 175 בביצוע הנפה בקרקס
» מנוף 220 בהנפת פסל ברונזה בגן האוסטרלי בשכונה י"א בבאר שבע
» 7 במות בהקמת אולם חתונות בקיבוץ משמר הנגב
» במת הרמה 16PX בלהבים
» במת הרמה HA 16 PX בעין גדי
» איצטדיון באר שבע
 
» במות הרמה מספריים חשמליות
» במות הרמה מספריים דיזל
» במות הרמה זרוע פרקית חשמלית
» במות הרמה זרוע פרקית דיזל
» במות הרמה אנכיות חשמליות
   
               
  במות הרמה למכירה     במת הרמה קטנה     כמה עולה במת הרמה     במת הרמה חשמלית ניידת     גנרטור חירום     גנרטור נייד     השכרת מנוף     מנוף נייד     מנופי סל     במת הרמה     סוגי מדחסים     ערכת הלחמה     פד"ח רפואי     תיקון קומפרסורים  
 
קידום אורגני | קידום אתרים