הנהלה ומרכז תפעול לוגיסטי  -  טל'  072-33-80-116   |   פקס. 08-6233066   במות הרמה       בית       תחומי פעילות       פרוייקטים מיוחדים       מדיניות האיכות       צור קשר      
 
 
הנהלה ומרכז תפעול לוגיסטי:
טל'  08-6233006 | פקס: 08-6233066
 
 
 
 
 

  כננות הרמה חשמליות

 
   
איך ניתן להרים משאות מגג של מבנה בצורה בטיחותית? בכדי להרים משאות כבדים במיוחד ולחסוך בכוח אדם לעבודות פיזיות, ניתן להשתמש בכננות הרמה חשמליות. כננות הרמה הפועלות על חשמל מספקות כוח עבודה מכני חיוני וחזק במיוחד המאפשר להרים משאות כבדים עד לקומות גבוהות בבניינים, גגות וכל מבנה הנדרש לעבודה, שיפוץ או בנייה. חברות בנייה, קבלנים וחברות שיפוצים נעזרות בכננות להרמה על מנת להעמיס חומרי בנייה, ציוד מקצועי ובלוקים כבדים. 
 
כננות הרמה לתעשיות
 
אם אתם נמצאים בתפקיד מפתח של התעשייה שלכם ומעוניינים לחסוך בזמן בפעולות של העובדים שלכם, כננות הרמה יכולות לשמש אתכם למגוון פעולות יום יומיות. הפעולה החשמלית של הכננות חוסכת מאמץ פיזי של העובדים שלכם ואת הסיכון שלהם בפגיעה בעת העמסת ציוד כבד. ניתן להעמיס על כננות ההרמה החשמליות סוגים שונים של ציוד כבד ולחסוך בזמן העבודה בצורה משמעותית. 
 
כננות חשמליות להרמה ומשיכה של מזגנים
 
מתקיני מזגנים המעוניינים לחסוך בזמן העבודה ולשמור על בריאותם, יכולים להרים את המדחס של המזגן לקומה המיועדת להתקנת המזגן ללא צורך בסחיבה של המדחס במדרגות. פעולה זו יעילה במיוחד בבניינים ישנים בהם אין מעלית אבל יש צורך להעלות את המזגן לגג או לקומה בה נמצאת הדירה. באמצעות כננות חשמליות ניתן לבצע את ההרמה של המדחס בצורה בטיחותית ומהירה במיוחד. 
 
רכישה של כננת הרמה מחברה מקצועית 
 
מעוניינים ברכישה של כננת הרמה לעבודה שלכם? אתם במקום הנכון! חברת שבירו שירותי אספקה בע"מ מספקת לכם מבחר גדול של כננות הרמה חשמליות באיכות גבוהה אשר יאפשרו לכם לייעל את עבודתכם ביום יום. חברת שבירו שירותי אספקה בע"מ מייבאת את כננות ההרמה מהחברות הגדולות בעולם הכוללות את מנגנוני הבטיחות החשובים ביותר. כל כננת להרמה היוצאת ממפעלי חברת שבירו שירותי אספקה בע"מ נבדקת בקפדנות על מנת לוודא כי היא תשמש אתכם בצורה בטיחותית לאורך כל פעולה של הרמת ציוד כבד. 
 
כננות הרמה חשמליות של חברת שבירו שירותי אספקה בע"מ
 
לקבלת הצעת מחיר של כננת להרמה חשמלית, צרו קשר כבר עכשיו עם חברת שבירו שירותי אספקה בע"מ דרך מספר הטלפון של החברה המופיע באתר. צוות חברת שבירו שירותי אספקה בע"מ ישמח לתת לכם הצעת מחיר משתלמת במיוחד שלא תוכלו לסרב לה!
 
 
   
   
 
שבירו שירותי אספקה בע"מ
הנהלה ומרכז תפעול לוגיסטי  -  טל'  072-33-80-116   |   פקס. 08-6233066   |  רח' הזורע 4, עמק שרה, באר שבע  |  ת.ד. 2166 באר שבע 84889  |  ISO 9001:2008
 
 
תפריט ראשי   תחומי פעילות   פרוייקטים מיוחדים   קטלוג במות    
               
» במות הרמה
» בית
» תחומי פעילות
» פרוייקטים מיוחדים
» מדיניות האיכות
» צור קשר
 
» אספקת גז לתעשייה ומעבדות
» רתכות
» מעמיס טלסקופי
» פיגומים
» מבדקה לגלילי גז
» רתכות
» חשמל לתעשייה
» במות הרמה להשכרה
» השכרה ושירות
 
» אולמי הינומה באר שבע
» מנוף 175 בביצוע הנפה בקרקס
» מנוף 220 בהנפת פסל ברונזה בגן האוסטרלי בשכונה י"א בבאר שבע
» 7 במות בהקמת אולם חתונות בקיבוץ משמר הנגב
» במת הרמה 16PX בלהבים
» במת הרמה HA 16 PX בעין גדי
» איצטדיון באר שבע
» אוניברסיטת בן גוריון
» זינוק למרוץ למיליון עונה 7
 
» במות הרמה מספריים חשמליות
» במות הרמה מספריים דיזל
» במות הרמה זרוע פרקית חשמלית
» במות הרמה זרוע פרקית דיזל
» במות הרמה אנכיות חשמליות
   
               
  במות הרמה למכירה     במת הרמה קטנה     כמה עולה במת הרמה     במת הרמה חשמלית ניידת     גנרטור חירום     גנרטור נייד     השכרת מנוף     מנוף נייד     מנופי סל     במת הרמה     סוגי מדחסים     ערכת הלחמה     פד"ח רפואי     תיקון קומפרסורים     שירות בדיקת מכלי גז      כננות הרמה חשמליות      אספקת גז לתעשייה      בדיקת תקן למיכלי גז      בדיקת גליל גז      מדחס אוויר      מתקני הרמה ושינוע      גנרטור חשמלי      בדיקת תקינות למכלי גז      אספקת גז לתעשיות   
 
קידום אורגני | קידום אתרים