הנהלה ומרכז תפעול לוגיסטי  -  טל'  072-33-80-116   |   פקס. 08-6233066   במות הרמה       בית       תחומי פעילות       פרוייקטים מיוחדים       מדיניות האיכות       צור קשר      
 
 
הנהלה ומרכז תפעול לוגיסטי:
טל'  08-6233006 | פקס: 08-6233066
 
 
 
 
 

  כמה עולה במת הרמה

 
 
חברת שבירו שירותי אספקה בע"מ, היא חברה וותיקה ומוכרת, המספקת ללקוחותיה שירותים מודולריים מגוונים, כאשר הכל נמצא תחת קורת גג אחת. החברה מעסיקה עובדים מהשורה הראשונה, מקצועיים ומנוסים שיוכלו לסייע לכם לבחור את המוצר הנכון בעבורכם ובמחירים אטרקטיביים. בין היתר היא משווקת במות הרמה, גנרטורים, מדחסים, רתכות, הן ללקוחות פרטיים והן למגזר העסקי. צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לעזור לכם!
 
מחירי במות
אם אתם מעוניינים לרכוש או לשכור במת הרמה, וודאי תשאלו את עצמכם – כמה עולה במת הרמה? ובכן, בראש ובראשונה יש לדעת כי הבמות הללו מאפשרות לבצע עבודות שונות בגובה רב. הן בטיחותיות יותר מאי פעם, מיוצרות על פי תווי תקן מחמירים, הן יעילות ומהירות. כיום ניתן לרכוש במת הרמה או לשכור אותה. המציאות מצביעה על כך שבמרבית המקרים מומלץ ללקוחות להשכיר במה ולא לרכוש אותה, שכן לעיתים רבות הם זקוקים לה לעבודה חד פעמית. אולם, אם למשל מדובר בחברות שילוח בן לאומי, עליהן להשקיע ברכישת במות הרמה איכותיות, שכן הן עושות בהן שימוש על דרך שגרה.
 
השכרה וקנייה
כאשר אתם שואלים כמה עולה במת הרמה יש לזכור כי העלות תלויה רבות בהחלטתכם האם לקנות אותה או לשכור אותה. והיה והחלטתם להשכיר במה בעבור יום בודד, הסכום עלול להסתכם בכמה מאות שקלים. כמה עולה במת הרמה לרכישה? והיה והחלטתם לרכוש במה מייצרן אמין ובעל שם אשר יספק לכם במות הרמה בטיחותיות המיוצרות על פי התקנים המחמירים ביותר, העלות עלולה להסתכם בכמה אלפי שקלים.
 
חברות מקצועיות הנדרשות לבמות הרמה, כמו חברות שילוח בן לאומי, חברת החשמל, אתרי בנייה וכל מי שעושה בבמות הרמה שימוש על דרך קבע, לרוב נדרשות ליותר מבמה אחת ולכן בהחלט מומלץ לבצע סקר שוק ולהשוות מחירים, שכן ההוצאה הכספית היא גבוהה.
 
מי מייצר אותן?
כאשר נשאלת השאלה כמה עולה במת הרמה יש להיזכר כי המחיר תלוי מאוד ביצרן שייצר אותה, עד כמה הוא מוכר ועד כמה המוצרים נחשבים לאיכותיים. ככל שלחברה מוניטין רב יותר, היא בעלת שם מותג, בעלת ניסיון רב וידע מקצועי, המחיר יהיה גבוה יותר. חשוב מאוד לרכוש מתקן מחברה ידועה ובעלת שם, ולא להתפתות לבמות זולות באופן מחשיד, שכן בסופו של דבר המתקנים חייבים להיות בטיחותיים במאת האחוזים. עניין זה תקף במיוחד לחברות העושות שימוש על בסיס יומיומי בבמות הרמה, כמו חברות שילוח בן לאומי, חברות בנייה ועוד.
 

   
 
שבירו שירותי אספקה בע"מ
הנהלה ומרכז תפעול לוגיסטי  -  טל'  072-33-80-116   |   פקס. 08-6233066   |  רח' הזורע 4, עמק שרה, באר שבע  |  ת.ד. 2166 באר שבע 84889  |  ISO 9001:2008
 
 
תפריט ראשי   תחומי פעילות   פרוייקטים מיוחדים   קטלוג במות    
               
» במות הרמה
» בית
» תחומי פעילות
» פרוייקטים מיוחדים
» מדיניות האיכות
» צור קשר
 
» אספקת גז לתעשייה ומעבדות
» גנרטורים, מדחסים ורתכות
» מעמיס טלסקופי
» פיגומים
» מבדקה לגלילי גז
» רתכות
» חשמל לתעשייה
» במות הרמה להשכרה
» השכרה ושירות
 
» אולמי הינומה באר שבע
» מנוף 175 בביצוע הנפה בקרקס
» מנוף 220 בהנפת פסל ברונזה בגן האוסטרלי בשכונה י"א בבאר שבע
» 7 במות בהקמת אולם חתונות בקיבוץ משמר הנגב
» במת הרמה 16PX בלהבים
» במת הרמה HA 16 PX בעין גדי
» איצטדיון באר שבע
 
» במות הרמה מספריים חשמליות
» במות הרמה מספריים דיזל
» במות הרמה זרוע פרקית חשמלית
» במות הרמה זרוע פרקית דיזל
» במות הרמה אנכיות חשמליות
   
               
  במות הרמה למכירה     במת הרמה קטנה     כמה עולה במת הרמה     במת הרמה חשמלית ניידת     גנרטור חירום     גנרטור נייד     השכרת מנוף     מנוף נייד     מנופי סל     במת הרמה     סוגי מדחסים     ערכת הלחמה     פד"ח רפואי     תיקון קומפרסורים  
 
קידום אורגני | קידום אתרים