הנהלה ומרכז תפעול לוגיסטי  -  טל'  072-33-80-116   |   פקס. 08-6233066   במות הרמה       בית       תחומי פעילות       פרוייקטים מיוחדים       מדיניות האיכות       צור קשר      
 
 
הנהלה ומרכז תפעול לוגיסטי:
טל'  08-6233006 | פקס: 08-6233066
 
 
 
 
 

  חשמל לתעשייה

 
 
יהיה זה מיותר לציין שבלי חשמל לתעשייה במאה ה-21, לא ניתן לקיים תעשייה,לא משנה אם מדובר במפעלים גדולים או מפעלים קטנים. בסופו של דבר המפעלים צריכים שמכונות יעבדו בהן, מכשירים, אורות, מעליות, מסועים, ואמצעים אחרים, שאלמלא חשמל, אין סיכוי שהם יעבדו. 
 
מלבד האפשרות של חשמל לתעשייה, באמצעות מערכות חשמל רגילות שקיימות בכל מבנה, עם זה מבנה תעשייתי ועם זה מבנה רגיל. אזי שבכל מבנה תעשייה יש צורך על מנת ליהנות מחשמל באופן סדיר, להשתמש בגנרטור חירום. אלה יעזרו להפעיל את המכשירים והמכונות השונות, במידה ונגרמת תקלה שמשביתה את מערכת החשמל או מכל סיבה אחרת שבגינה המערכת חדלה מלעבוד. 
 
לפני שנציג בפניכם את הגנרטורים השונים, חשוב להבהיר, בחלק מהמקרים נדרשת מכם, על פי תקנות של הרשויות השונות, לרכוש גרנטור לפני שאתם נכנסים מבנה ומתחילים לעבוד בו. למשל אם הינכם עוסקים בתחום המזון, תרופות או בתחומים שקשורים לחומרים בעלי השפעה סביבתית. הגנרטור אמור לשמור על עבודה סדירה לאורך כל הדרך. את הגנראטורים יש לרכוש במקום מסודר שמתמחה בכל הקשור לאספקת חשמל לתעשייה. 
 
אנחנו יכולים למצוא בשוק מספר סוגים של גנרטורים שמתאימים לתעשייה. מתאימים על גנרטורים בעלי כוח הספק גדול יותר, מגנרטור ביתי קטן. מדובר על גנרטורים בעלי הספק של 4500w ויותר מזה, הם מסוגלים לעבוד שעות רבות, כשהמטרה שלהם היא לאפשר למכונות לעבוד זמן רב ככל הניתן, עד שמערכת החשמל תחזור לסורה או לחילופין, ככל שנדרש לעבוד בשטח, כאשר אין אפשרות חיבור למערכת חשמל רגילה. 
 
אנחנו יכולים להחליט לרכוש גנרטור דיזל או גנרטור דלק. מאחר ודיזל נחשב חומר יותר זול, מוטב לבדוק את האופציה לרכוש גנרטור מסוג זה. צריך לזכור שכל שעה אנחנו מבזבזים ליטר דלק, ויש לבדוק כמה ליטר דיזל אנחנו מבזבזים בכל שעת עבודה. כמו כן אנחנו יכולים להכריע אם אנחנו רוצים גנרטור תלת פאזי או חד פאזי. גנרטור תלת פאזי יודע לספק הרבה יותר חשמל מגנרטור חד פאזי, והוא מפצל את הספק החשמל על פני נקודות שונות ברמה שווה. לכן משתלם הרבה יותר לעבוד איתו מאשר עם גנרטור חד פאזי. 
 
לסיום, אנחנו רוצים להמליץ לכם על חברת שבירו, חברה שמספקת שירותים שונים לתעשיות ומפעלים מגוונים. בין היתר תוכלו למצוא אצל חברת שבירו גנרטורים מסוגים שונים שיספקו חשמל לתעשייה. אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם אנשי החברה והם ישמחו לעמוד לרשותכם בכל עת. 
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
 
 
   
 
שבירו שירותי אספקה בע"מ
הנהלה ומרכז תפעול לוגיסטי  -  טל'  072-33-80-116   |   פקס. 08-6233066   |  רח' הזורע 4, עמק שרה, באר שבע  |  ת.ד. 2166 באר שבע 84889  |  ISO 9001:2008
 
 
תפריט ראשי   תחומי פעילות   פרוייקטים מיוחדים   קטלוג במות    
               
» במות הרמה
» בית
» תחומי פעילות
» פרוייקטים מיוחדים
» מדיניות האיכות
» צור קשר
 
» אספקת גז לתעשייה ומעבדות
» גנרטורים, מדחסים ורתכות
» מעמיס טלסקופי
» פיגומים
» מבדקה לגלילי גז
» רתכות
» חשמל לתעשייה
» במות הרמה להשכרה
» השכרה ושירות
 
» אולמי הינומה באר שבע
» מנוף 175 בביצוע הנפה בקרקס
» מנוף 220 בהנפת פסל ברונזה בגן האוסטרלי בשכונה י"א בבאר שבע
» 7 במות בהקמת אולם חתונות בקיבוץ משמר הנגב
» במת הרמה 16PX בלהבים
» במת הרמה HA 16 PX בעין גדי
» איצטדיון באר שבע
 
» במות הרמה מספריים חשמליות
» במות הרמה מספריים דיזל
» במות הרמה זרוע פרקית חשמלית
» במות הרמה זרוע פרקית דיזל
» במות הרמה אנכיות חשמליות
   
               
  במות הרמה למכירה     במת הרמה קטנה     כמה עולה במת הרמה     במת הרמה חשמלית ניידת     גנרטור חירום     גנרטור נייד     השכרת מנוף     מנוף נייד     מנופי סל     במת הרמה     סוגי מדחסים     ערכת הלחמה     פד"ח רפואי     תיקון קומפרסורים  
 
קידום אורגני | קידום אתרים