הנהלה ומרכז תפעול לוגיסטי  -  טל'  072-33-80-116   |   פקס. 08-6233066   במות הרמה       בית       תחומי פעילות       פרוייקטים מיוחדים       מדיניות האיכות       צור קשר      
 
 
הנהלה ומרכז תפעול לוגיסטי:
טל'  08-6233006 | פקס: 08-6233066
 
 
 
 
 

  השכרת מנוף

 
רובנו לא נוהגים לשכור מנוף כחלק ממטלות היום יום שלנו, בשונה מנסיעה במונית או הזמנת משלוח טייק אווי שהפכו לחלק אינטגרלי מחיי האדם המודרני, אז שכירת מנוף היא נעלם גדול עבור האדם הממוצע. הדברים כמובן שונים עבור אנשים שעובדים בתחומי הבניין, ההתקנות, ההובלות והשינוע – אלו נדרשים לעבוד עם מנופים בסיטואציות מגוונות. לכן הטיפ הראשון שתקבלו כאן הוא כמעט אלמנטרי. נקלעתם לסיטואציה בה אתם נדרשים להשכיר מנוף? אז רגע לפני שאתם מתקשרים לחברת המנופים תעצרו ותחשבו מי מבין החברים או המכרים שלכם יכול לתרום עצה טובה בעניין.

אז באלו סיטואציות נמצא את עצמנו מתלבטים באיזה שירותי מנוף לבחור והאם להתעקש על מנוף הידראולי או דווקא ללכת על מנוף סל? בדרך כלל הדילמות האלה יקרו בדרכנו בזמן שיפוץ, מעבר דירה, הובלה של רהיט גדול או התקנה של אמצעי כמו דוד שמש או מזגן. אז נכון, כמעט תמיד יהיה איש מקצוע שישמח לקחת על עצמו את העניין. אבל צריך לזכור, כמו שאין ארוחות חינם כך גם לאיש המקצוע שעובד עבורכם יש מערך סמוי של שיקולים ואינטרסים. עדיף להכיר את הבסיס, כי גם כשמדובר בהשכרת מנוף, ידע הוא בהחלט סוג של כוח.
ומערך השיקולים הוא תמיד מגוון והוא גם תמיד סובייקטיבי. אין כלל אצבע אחד שניתן להפעיל כי כל סיטואציה היא ייחודית. שתי השאלות הראשונות שיכתיבו חלק ניכר מהתשובה הן ה"מה" וה"איפה". מה צריך להרים ולאן. שאלת ה"מה" תיתן אינדיקציה כללית לסוג המנוף, לעומס (המשקל) שהוא צריך לשאת (וכל מנוף מתוכנן לעמוד בעומס מסוים שממנו אסור לחרוג), אופן ההנחה (למשל, כשמרימים פלטות הרבה יותר בטוח ונוח לעבוד עם מנוף או במת הרמה בעלי משטח הרמה רחב). ואילו שאלת ה"איפה" תגדיר את גובה וסוג הזרוע ותעסוק בסוגיות של גישה –  בדרך כלל שילוב זה של פרמטרים ייתן אינדיקציה טובה לסוג המנוף הדרוש. יש, כמובן, גם את סוגיית העלות. למנופים שונים תעריפי השכרה שונים. לפעמים התנאים הסובייקטיביים לא משאירים הרבה מרווח למשחק, אבל לפעמים גם השיקול הכלכלי יכול להיות פקטור.

אחרי שזה נאמר צריך לזכור שלפעמים ספקים שונים יציעו מחירים שונים על אותו סוג מנוף לאותו משך עבודה. לפני שאתם מתפתים לבחור באופן מיידי בספק שהציע את המחיר האטרקטיבי, תזכרו שהשכרת מנוף שונה מאוד מהשכרת רכב. בעצם, גם רכב לא הייתם שוכרים אם חברת ההשכרה לא היתה מספקת לכם כיסוי ביטוחי. הכלל הזה תקף שבעתיים כשמתעסקים עם מכונה מורכבת כמו מנוף הידראולי. יש תקנים מסוימים שכל חברת מנופים צריכה לעמוד בהם.
לכן, במידה שאתם לא מנוסים בתחום, תבחרו לשכור מנוף ממי שכן מנוסה בתחום. ההמלצה החמה שלנו היא להתקשר לחברת שבירו שירותי אספקה שמעניקה שירותי מנוף כבר כמעט ארבעים שנה. זקוקים להשכרת מנוף? תרימו טלפון למומחים של שבירו. 
   
 
שבירו שירותי אספקה בע"מ
הנהלה ומרכז תפעול לוגיסטי  -  טל'  072-33-80-116   |   פקס. 08-6233066   |  רח' הזורע 4, עמק שרה, באר שבע  |  ת.ד. 2166 באר שבע 84889  |  ISO 9001:2008
 
 
תפריט ראשי   תחומי פעילות   פרוייקטים מיוחדים   קטלוג במות    
               
» במות הרמה
» בית
» תחומי פעילות
» פרוייקטים מיוחדים
» מדיניות האיכות
» צור קשר
 
» אספקת גז לתעשייה ומעבדות
» גנרטורים, מדחסים ורתכות
» מעמיס טלסקופי
» פיגומים
» מבדקה לגלילי גז
» רתכות
» חשמל לתעשייה
» במות הרמה להשכרה
» השכרה ושירות
 
» אולמי הינומה באר שבע
» מנוף 175 בביצוע הנפה בקרקס
» מנוף 220 בהנפת פסל ברונזה בגן האוסטרלי בשכונה י"א בבאר שבע
» 7 במות בהקמת אולם חתונות בקיבוץ משמר הנגב
» במת הרמה 16PX בלהבים
» במת הרמה HA 16 PX בעין גדי
» איצטדיון באר שבע
 
» במות הרמה מספריים חשמליות
» במות הרמה מספריים דיזל
» במות הרמה זרוע פרקית חשמלית
» במות הרמה זרוע פרקית דיזל
» במות הרמה אנכיות חשמליות
   
               
  במות הרמה למכירה     במת הרמה קטנה     כמה עולה במת הרמה     במת הרמה חשמלית ניידת     גנרטור חירום     גנרטור נייד     השכרת מנוף     מנוף נייד     מנופי סל     במת הרמה     סוגי מדחסים     ערכת הלחמה     פד"ח רפואי     תיקון קומפרסורים  
 
קידום אורגני | קידום אתרים