הנהלה ומרכז תפעול לוגיסטי  -  טל'  072-33-80-116   |   פקס. 08-6233066   במות הרמה       בית       תחומי פעילות       פרוייקטים מיוחדים       מדיניות האיכות       צור קשר      
 
 
הנהלה ומרכז תפעול לוגיסטי:
טל'  08-6233006 | פקס: 08-6233066
 
 
 
 
 

  גנרטור נייד

 
אנחנו לא תמיד נותנים על זה את הדעת אבל גם בעידן שלנו, ואפילו במדינה כמו ישראל, שנהנית מרשת חשמל ארצית קבועה ויעילה, השימוש בגנרטורים הרבה יותר נפוץ ומגוון ממה שנהוג לחשוב במבט ראשון. 
זה מתחיל במוסדות וארגונים כמו, למשל, בתי חולים שחייבים תמיד להיות מוכנים עם מערכת גיבוי לאספקת חשמל מיידית לכל תרחיש אפשרי, ממשיך עם אירועים או פסטיבלים שנערכים בחללים פתוחים ומסתכם בשורה ארוכה של תעשיות ועבודות גדולות שמסתמכות על מקור זמין, אמין ובלעדי לאספקת חשמל. בין אם מדובר בפרויקט בנייה גדול או בסט צילומי לילה של סרט קולנוע – כמעט תמיד תמצאו גנרטור נייד מסתתר בקרבת מקום.
כמו שיש שימושים רבים לגנרטורים, כך גם קיימים גנרטורים מסוגים שונים: גנרטור נייד וגנרטור תלת פאזי או גנרטור דיזל. מה ההבדלים ביניהם? על מה חשוב להקפיד כששוכרים גנרטור? בפסקאות הבאות ננסה לענות על כמה מהשאלות האלה.
בסופו של יום השאיפה היא להתאים את הגנרטור לצורך ולמשימה. למשל, אם אנחנו צריכים גנרטור לעבודה מתגלגלת שעוברת מאתר לאתר, או מספר אתרי משנה, אנחנו נתעקש על גנרטור נייד. גנרטור נייד טוב יתחבר ללא לוגיסטיקה נוספת לרכב גורר ויהיה בעצמו בעל נתוני עבירות גבוהה יחסית.
במקרה שנדרשת עבודה בהספקים גדולים וגבוהים חשוב להתעקש על גנרטור תלת פאזי. יש הספקי כוח שרק גנרטור תלת פאזי ייתן לכם. גנרטור חשמלי שמונע באמצעות דלק יהיה בדרך כלל חסכוני ואמין לאורך זמן. מצד שני אם המשימה העומדת על הפרק היא משימת אד הוק שדורשת הספק גבוה בזמן קצר אז עדיף לבחור בגנרטור דיזל איכותי, שבתור סוס עבודה במשימות גדולות, אין לו מתחרים.
בשוק היום קיימים גנרטורים בהספקים שנעים מ-K 5 ועד K 1500, החוכמה היא לבחור בגנרטור שייתן לכם את ההספק הדרוש למשימה מחד ומאידך לחסוך באנרגיה (כי אנרגיה עולה לכם כסף).
העצה הכי טובה שאנחנו יכולים להעניק לכם זה ללכת למומחים כאשר אתם נדרשים לשימוש בגנרטור. כשאתם עובדים עם חברה מתמחה בעלת מוניטין, אתם מראש חוסכים חלק ניכר מהבעיות והדילמות, זוכים בשקט נפשי ובמרבית המקרים גם נהנים מהפתרון הכי משתלם. אחת החברות הוותיקות והמנוסות שפועלות בתחום הגנרטורים היא חברת שבירו שירותי אספקה.
חברת שבירו מעניקה כמה סוגים של שירותים לוגיסטיים לענפי הבנייה והתעשייה. יש בה מחלקה גדולה שמתמחה באספקה, תחזוקה והתאמה של גנרטורים לכל משימה. במידה ויש לכם צפי לשימוש בגנרטור נייד או נייח, אתם מוזמנים להתקשר לחברת שבירו (072-33-80-116) ולהתייעץ בלי שום התחייבות מוקדמת מצדכם. בשבירו כבר ידעו להמליץ לגבי סוג הגנרטור המתאים להתמודד עם האתגר שלכם. גנרטור תלת פאזי? גנרטור נייד? גנרטור דיזל? אל תחליטו לפני שאתם שומעים מה יש למומחים של שבירו לספר לכם.
   
 
שבירו שירותי אספקה בע"מ
הנהלה ומרכז תפעול לוגיסטי  -  טל'  072-33-80-116   |   פקס. 08-6233066   |  רח' הזורע 4, עמק שרה, באר שבע  |  ת.ד. 2166 באר שבע 84889  |  ISO 9001:2008
 
 
תפריט ראשי   תחומי פעילות   פרוייקטים מיוחדים   קטלוג במות    
               
» במות הרמה
» בית
» תחומי פעילות
» פרוייקטים מיוחדים
» מדיניות האיכות
» צור קשר
 
» אספקת גז לתעשייה ומעבדות
» גנרטורים, מדחסים ורתכות
» מעמיס טלסקופי
» פיגומים
» מבדקה לגלילי גז
» רתכות
» חשמל לתעשייה
» במות הרמה להשכרה
» השכרה ושירות
 
» אולמי הינומה באר שבע
» מנוף 175 בביצוע הנפה בקרקס
» מנוף 220 בהנפת פסל ברונזה בגן האוסטרלי בשכונה י"א בבאר שבע
» 7 במות בהקמת אולם חתונות בקיבוץ משמר הנגב
» במת הרמה 16PX בלהבים
» במת הרמה HA 16 PX בעין גדי
» איצטדיון באר שבע
 
» במות הרמה מספריים חשמליות
» במות הרמה מספריים דיזל
» במות הרמה זרוע פרקית חשמלית
» במות הרמה זרוע פרקית דיזל
» במות הרמה אנכיות חשמליות
   
               
  במות הרמה למכירה     במת הרמה קטנה     כמה עולה במת הרמה     במת הרמה חשמלית ניידת     גנרטור חירום     גנרטור נייד     השכרת מנוף     מנוף נייד     מנופי סל     במת הרמה     סוגי מדחסים     ערכת הלחמה     פד"ח רפואי     תיקון קומפרסורים  
 
קידום אורגני | קידום אתרים