הנהלה ומרכז תפעול לוגיסטי  -  טל'  072-33-80-116   |   פקס. 08-6233066   במות הרמה       בית       תחומי פעילות       פרוייקטים מיוחדים       מדיניות האיכות       צור קשר      
 
 
הנהלה ומרכז תפעול לוגיסטי:
טל'  08-6233006 | פקס: 08-6233066
 
 
 
 
 

  גנרטור חירום

 
במדינה מתקדמת כמו ישראל, שנשענת על תשתית חשמל ארצית, קל לשכוח את זה, אבל יש מוסדות ומצבים שעבורם הפסקת חשמל אינה אופציה. אפילו לא לשנייה.  קחו, למשל, מוסד כמו בית חולים עם חדרי ניתוח שפועלים לאורך כל היממה, עם פגייה ויחידות לטיפול נמרץ. מוסד כזה לא יכול לפעול ללא מערכת גיבוי לאספקת חשמל מיידית לכל מקרה שלא יבוא, וברגע שמקרה כזה מגיע יש גנרטור חירום שנכנס לפעולה.
כן, גם אם אנחנו לא תמיד מודעים לקיומם, מסתבר שבהרבה מקומות קיים מערך סמוי של גנרטורים שנועד להבטיח את אספקת החשמל בעת חירום.

אחד הדברים המתעתעים בגנרטור חירום, שברוב המכריע של הזמן אנחנו לא משתמשים בו. כמו שהזכרנו קודם – כמעט ושוכחים מקיומו. עד שהוא נדרש. הבעיה, גנרטור שאינו פועל באופן סדיר גם אינו מנוטר כמו שצריך. הוא עלול לצבור אבק חודשים ושנים ואז ברגע האמת – אופס. לכן חשוב להקפיד על איכות הגנרטור, חשוב להקפיד על הספק שגם נותן שירות לתחזוקה והכי חשוב לערוך ביקורות תכופות באמצעות מומחים.
במאמר מוסגר נציין גם שחשוב לבחור בגנרטור מתאים. בשוק היום קיימים גנרטורים בהספקים שנעים מ-K 5 ועד K 1500, החוכמה היא לבחור בגנרטור חירום שייתן לכם את ההספק הדרוש למשימה מחד ומאידך יהיה חסכוני באספקטים כמו חלל או תחזוקה. עניין נוסף שכדאי לתת עליו את הדעת הוא נושא הרעש. גנרטור סטנדרטי מייצר רעש רב (ורעש הוא מטרד גם בחירום) ועשוי לדרוש התאמות אקוסטיות יקרות בתשתית. יש גם מגוון רחב של גנרטורים שקטים, אבל ל'שקט' הזה יש מחיר – הוא מייקר מאוד את עלות המכשיר.
לכן, כאשר הצטיידות בגנרטור עומדת על הפרק אל תתפתו לתרבות ה"סמוך", תעשו עבודת הכנה יסודית, ודאו שאתם מבינים את המפרט הנדרש עד כמה שניתן ואז תפנו לחברה מתמחה וותיקה בעלת מוניטין בתחום, הציגו בפני מומחי הבית שלה את התמונה ותקשיבו למה שיש להם להגיד. זה ישתלם לכם ביותר ממובן אחד. כשאנחנו מדברים על מומחים אז אנחנו מתכוונים לחברה כמו שבירו שירותי אספקה.

שבירו שירותי אספקה מתמחה בהענקת שירותים לוגיסטיים לתעשייה. היא החלה את דרכה כחברה שמפעילה ציוד הרמה כמו מנוף חשמלי או מנוף הרמה חשמלי. אבל היום בנוסף לציוד הרמה ומנופים חשמליים היא מפעילה מספר מחלקות נוספות שמתמחות בפתרונות לוגיסטיים ספציפיים. בין היתר, יש לה מחלקה גדולה שמתמחה באספקה, תחזוקה והתאמה של גנרטורים לכל משימה. אז אם אתם זקוקים לגנרטור חירום, אתם מוזמנים להתקשר לחברת שבירו (072-33-80-116) ולהתייעץ בלי שום התחייבות מוקדמת מצדכם. בשבירו כבר ידעו להמליץ לגבי סוג הגנרטור המתאים להתמודד עם האתגר שלכם. גנרטור תלת פאזי? גנרטור נייד? גנרטור דיזל? אל תחליטו לפני שאתם שומעים מה יש למומחים של שבירו לספר לכם.
   
 
שבירו שירותי אספקה בע"מ
הנהלה ומרכז תפעול לוגיסטי  -  טל'  072-33-80-116   |   פקס. 08-6233066   |  רח' הזורע 4, עמק שרה, באר שבע  |  ת.ד. 2166 באר שבע 84889  |  ISO 9001:2008
 
 
תפריט ראשי   תחומי פעילות   פרוייקטים מיוחדים   קטלוג במות    
               
» במות הרמה
» בית
» תחומי פעילות
» פרוייקטים מיוחדים
» מדיניות האיכות
» צור קשר
 
» אספקת גז לתעשייה ומעבדות
» גנרטורים, מדחסים ורתכות
» מעמיס טלסקופי
» פיגומים
» מבדקה לגלילי גז
» רתכות
» חשמל לתעשייה
» במות הרמה להשכרה
» השכרה ושירות
 
» אולמי הינומה באר שבע
» מנוף 175 בביצוע הנפה בקרקס
» מנוף 220 בהנפת פסל ברונזה בגן האוסטרלי בשכונה י"א בבאר שבע
» 7 במות בהקמת אולם חתונות בקיבוץ משמר הנגב
» במת הרמה 16PX בלהבים
» במת הרמה HA 16 PX בעין גדי
» איצטדיון באר שבע
 
» במות הרמה מספריים חשמליות
» במות הרמה מספריים דיזל
» במות הרמה זרוע פרקית חשמלית
» במות הרמה זרוע פרקית דיזל
» במות הרמה אנכיות חשמליות
   
               
  במות הרמה למכירה     במת הרמה קטנה     כמה עולה במת הרמה     במת הרמה חשמלית ניידת     גנרטור חירום     גנרטור נייד     השכרת מנוף     מנוף נייד     מנופי סל     במת הרמה     סוגי מדחסים     ערכת הלחמה     פד"ח רפואי     תיקון קומפרסורים  
 
קידום אורגני | קידום אתרים