גנרטורים מחסים ורתכות
 
 
חברת שבירו מספקת מגוון מדחסים המופעלים על ידי מנועי דיזל בהספק של 375CFM, 825CFM ו- 1300CFM.
כמו כן גנרטורים בהספק מ 5KVA ועד 1500KVA "מושתקים" ורתכות דיזל 400A ו- 500A ניידות/ סטטיות ורתכות חשמל 400A ו- 500A.
 
 
השימוש בגנראטורים, היה בעבר מנת חלקן של תעשיות ובעלי מקצוע, אלה השתמשו בגנראטורים לצורכי עבודה, במקומות בהם לא מסופק חשמל או אין תשתית חשמל, או במקרים בהם ישנן הפסקות חשמל.

תעשיות שלמות מתבססות על עבודה עם גנרטורים, ולעיתים הם מיועדים רק לצורכי גיבוי. 
 
עם השנים השימוש בגנראטורים גבר, עד כדי כך, שכיום אנחנו יכולים למצוא חברות רבות שמספקות שירותי השכרת גנרטורים לשוק העסקי והפרטי. גנרטורים אלו משמשים תעשיות, מפעלים, מוסדות ועוד, עם זה לשימוש יומיומי ועם זה רק לצורכי גיבוי, למקרה שיש נפילת חשמל וצריך להמשיך לספק שירותים שונים. 
 
חשוב להבהיר, לא מדובר בהכרח בגנראטורים להשכרה , מהסוג הביתי, קרי גנרטור קטן שמטרתו לאפשר הפעלת מכשירים ביתיים או לחילופין, מכשירים בשטח שאין בו חשמל (כמו גנרטור שמיועד לתפאורה ותאורה באירועי שטח), אלא מדובר על גנרטורים גדולים עם הספק חשמל גבוה יותר. 
 
כאשר אנחנו מחפשים גנרטור להשכרה, עלינו לבדוק מספר פרמטרים. ראשית, מהו ההספק החשמלי שלו, אנחנו יכולים למצוא גנרטורים עם הספק של 5K עד 1500K, שנית, באיזה סוג גנרטור מדובר.

הגנרטור המוביל הוא דיזל, שכן הוא נחשב איכותי ונקי יותר, שלוש, האם מדובר בגרנטור מושתק או לא מושתק, כלומר עד כמה מידת הרעש שהוא עושה. ארבע, האם יש לגנרטור מייצב מתח,  חמש, כמה זמן רצוף יכול הגנרטור לעבוד.
 
ברוב המקרים נעדיף שהוא יעבוד 10 שעות ומעלה. שש, כמה מכשירים בו זמנית הגנרטור יכול להעמיס בלי לקרוס. כמו כן חשוב מאוד לשים לב כמה דלק הוא צורך. בדרך כלל גנרטור צורך ליטר דלק לשעה אך זה משתנה בהתאם לסוג הגנרטור.
 
חברות המספקות גנרטור להשכרה דואגות להציג את המפרט לשוכר מבעוד מועד, על מנת שידע מה הוא מקבל ובאילו תנאים. 
 
מאחר והגנראטורים אמורים לספק לנו עבודה לאורך זמן, מוטב מאוד שנשים לב היטב למפרט הטכני של הגנרטור, איכותו, כמה זמן הוא פעיל וכמובן יש לשים לב לחברה שמספקת לנו אותם. זו צריכה להיות חברה אמינה ומקצועית, שמנוסה באספקת גנרטורים מסוגים שונים ובפרט לחברות ובעלי מקצוע עם צריכם דומים לשלנו. 
 
לשם כך אנחנו רוצים להמליץ לכם על חברת שבירו, חברה מנוסה בתחום השכרת גנרטורים ואלמנטים אחרים לתעשיות שונות. בחברה תוכלו לקבל ייעוץ ומידע על מגוון גנרטורים וכן לשכור אותם לצרכים שונים, עם אספקה עד אליכם. אנחנו מזמינים אתכם