הנהלה ומרכז תפעול לוגיסטי  -  טל'  072-33-80-116   |   פקס. 08-6233066   במות הרמה       בית       תחומי פעילות       פרוייקטים מיוחדים       מדיניות האיכות       צור קשר      
 
 
הנהלה ומרכז תפעול לוגיסטי:
טל'  08-6233006 | פקס: 08-6233066
 
 
 
 
 

  במת הרמה

 
מה ההבדל בין במת הרמה למנוף? בפשטות, במת ההרמה מתוכננת לשאת אנשים ולהרים אותם לגבהים ואילו המנוף נועד להרים ולשאת ציוד או חומרי גלם. ההבחנה הזו לא אומרת שלא ניתן להשתמש בבמות הרמה כדי להרים ציוד. להפך, כמעט תמיד במות הרמה ישנעו גם ציוד ויש, מקרים מסוימים ובמות הרמה מסוימות שהשימוש העיקרי בהם הוא שינוע ציוד, חומרי גלם או כל מטען אחר. אבל, במקור בשונה ממנופי ההרמה במות ההרמה תוכננו כדי שבני האדם יוכלו לטפס בקלות לגבהים.
ומסתבר שבמות הרמה הן עולם ומלואו ושהן מגיעות בכל הגדלים והסוגים – הכול בהתאם לסוג המשימה העומדת על הפרק. יש במות הרמה שמתאימות לגיזום עצים, יש במות הרמה שנועדו לאפשר עבודות גובה במגדלים ויש במות הרמה שתוכננו גם לשנע ציוד כבד ולכן גם מסוגלות לעמוד בעומסים כבדים במיוחד.

מרבית במות ההרמה מתוכננות לעבוד בגבהים של בין עשרים לשלושים מטר. אפשר למצוא בשוק גם במות נמוכות או גבוהות יותר למקרה הצורך. אבל גובה אינו הפרמטר היחיד. גודל משטח העבודה ויכולת הנשיאה הן פונקציות חשובות לא פחות שגם עליהן חשוב לתת את הדעת. צוות גיזום של שני אנשים יוכל בדרך כלל להסתפק בבמת הרמה קומפקטית, ולהבדיל, במקרה שצריך להתקין יחידה חיצונית של מזגן כבד תידרש במה בעלת משטח רחב וכושר נשיאה של מאות קילוגרמים.
פרמטר נוסף שכדאי לקחת בחשבון כשבוחרים במת הרמה זו גישה וניידות. גדול, זה לא תמיד טוב. אם עובדים במקום צפוף וצר אז לפעמים דווקא בחירה בבמת הרמה גמישה וקומפקטית תהיה הצעד החכם.
צריך לזכור שבמות הרמה הן מכונות משוכללות שכוללות מערכות הידראוליות מורכבות. צריך לדעת לתפעל אותן וצריך לדעת לטפל בהן ולתחזק אותן. לכן, כאשר רוכשים או שוכרים במת הרמה מומלץ מאוד לעבוד מול גוף מקצועי, מנוסה ומוכר כמו חברת שבירו שירותי אספקה.

שבירו שירותי אספקה מתמחה בבמות הרמה כמעט ארבעים שנים. החברה נוסדה בערד כבר בשנת 1988 וכשמדובר בבמות הרמה תתקשו למצוא הרבה מתחרים שפועלים בליגה שלה.
שבירו מעניקה מגוון רחב של שירותים ופתרונות הן ברמה העסקית והן ברמה הלוגיסטית. כמו בכל תחום שמערב ציוד מכני הנדסי כבד לניסיון יש משמעות רבה, לא רק בכסף אלא גם בחיי אדם. מרכיב הבטיחות והביטחון הוא מרכיב קריטי. על העניין הזה אסור להתפשר. בשוק הזה פועלים לא מעט "חאפרים", לכן צריך לבדוק בציציות. בשבירו אספקה האחראים על תחום במות ההרמה עוברים הסמכות מיוחדות, החברה מחזיקה בכל התקנים הדרושים ויש לה צוות טכני לוגיסטי שערוך להתמודד עם כל בעיה ולתת פתרון בכל סיטואציה.
יתרון נוסף שיש לשבירו אספקה הוא שמדובר בחברה שהיא one stop shop בתחום הלוגיסטיקה, כך תוכלו למצוא אצלה גם אביזרים נלווים כמו פיגומים תלויים או פיגום חשמלי.
   
 
שבירו שירותי אספקה בע"מ
הנהלה ומרכז תפעול לוגיסטי  -  טל'  072-33-80-116   |   פקס. 08-6233066   |  רח' הזורע 4, עמק שרה, באר שבע  |  ת.ד. 2166 באר שבע 84889  |  ISO 9001:2008
 
 
תפריט ראשי   תחומי פעילות   פרוייקטים מיוחדים   קטלוג במות    
               
» במות הרמה
» בית
» תחומי פעילות
» פרוייקטים מיוחדים
» מדיניות האיכות
» צור קשר
 
» אספקת גז לתעשייה ומעבדות
» גנרטורים, מדחסים ורתכות
» מעמיס טלסקופי
» פיגומים
» מבדקה לגלילי גז
» רתכות
» חשמל לתעשייה
» במות הרמה להשכרה
» השכרה ושירות
 
» אולמי הינומה באר שבע
» מנוף 175 בביצוע הנפה בקרקס
» מנוף 220 בהנפת פסל ברונזה בגן האוסטרלי בשכונה י"א בבאר שבע
» 7 במות בהקמת אולם חתונות בקיבוץ משמר הנגב
» במת הרמה 16PX בלהבים
» במת הרמה HA 16 PX בעין גדי
» איצטדיון באר שבע
 
» במות הרמה מספריים חשמליות
» במות הרמה מספריים דיזל
» במות הרמה זרוע פרקית חשמלית
» במות הרמה זרוע פרקית דיזל
» במות הרמה אנכיות חשמליות
   
               
  במות הרמה למכירה     במת הרמה קטנה     כמה עולה במת הרמה     במת הרמה חשמלית ניידת     גנרטור חירום     גנרטור נייד     השכרת מנוף     מנוף נייד     מנופי סל     במת הרמה     סוגי מדחסים     ערכת הלחמה     פד"ח רפואי     תיקון קומפרסורים  
 
קידום אורגני | קידום אתרים