הנהלה ומרכז תפעול לוגיסטי  -  טל'  072-33-80-116   |   פקס. 08-6233066   במות הרמה       בית       תחומי פעילות       פרוייקטים מיוחדים       מדיניות האיכות       צור קשר      
 
 
הנהלה ומרכז תפעול לוגיסטי:
טל'  08-6233006 | פקס: 08-6233066
 
 
 
 
 

  במת הרמה קטנה

 
 
חברת שבירו שירותי אספקה בע"מ, מספקת ומעניקה ללקוחותיה שירותים מודולריים. זוהי חברה וותיקה, אמינה ובעלת ניסיון רב, והיא מעסיקה את העובדים המקצועיים והמיומנים ביותר, אשר כל תפקידם הוא לייעץ ללקוחות ולסייע להם לבחור את השירות המתאים להם. למעט זאת, החברה עוסקת באספקת גז לתעשיות, אספקת גנרטורים, מדחסים, רתכות ועוד מוצרים, ביניהם במת הרמה קטנה או גדולה, על פי צרכי הלקוח.
 
מהו גודל הבמה הרצוי לי?
חברת שבירו מציעה לרכישה או להשכרה מגוון סוגים של במות הרמה, הכל תלוי בצרכיו של הלקוח. ישנה במת הרמה גדולה אשר יכולה לשאת מטענים כבדים מאוד והיא גם מגיעה לגבהים מרשימים, וישנה גם במת הרמה קטנה, עליה ניתן להעמיס מטענים קלים יותר. בנוסף, ישנם דגמים שונים של במות הרמה, כל אחת והייחודיות שלה, וניתן לרכוש במות המופעלות באמצעות חשמל או באמצעות דיזל. כל הבמות באשר הן, במת הרמה קטנה או גדולות ומאסיביות יותר, מיועדות לשימוש בשטחי חוץ ובשטחי פנים. הבמות הללו משמשות גורמים הן פרטיים והן עסקיים כמו חברות שילוח בן לאומי, גננים, את חברת החשמל, חברות המבצעות עבודות ניקיון בגובה ועוד.
 
מהי המטרה?
בין אם מדובר על במת הרמה קטנה או גדולה יותר, המטרה העיקרית של השימוש בהן, הוא להרים לגובה רב הן ציוד כבד והן עובדים. כל מתקן באשר הוא מיועד למטרה אחרת, ולכן כה חשוב להיוועץ עם אנשי החברה באיזו במה לבחור. במות הרמה גדולות, מן הסתם יגיעו לגבהים מרשימים והן יכולות לשאת משקל רב עליהן ולכן חברות שילוח בן לאומי נוטות לעשות בהן שימוש, לשם הרמת חפצים כבדים והובלת מטענים לשילוח. על מנת לדעת מהי הבמה הרצויה לכם, חשבו את משקל המטען ובדקו את מידותיה.
 
סוגים של במות
ישנן במות הרמה מספריים חשמליות, במות הרמה מספריים דיזל, במות הרמה זרוע פרקית חשמלית, במות הרמה זרוע פרקית דיזל, במות הרמה אנכיות חשמליות ועוד דגמים.
הבמות אותן משווקת חברת שבירו הן בין האיכותיות ביותר בנמצא, ולכן יש להן ביקוש רב בקרב גורמים שונים. למשל, חברות שילוח בן לאומי לא יכולות לבצע את עבודתן ללא במות הרמה שכן אין בנמצא דרך אחרת להרים ולהוביל מטענים גדולים. 
 

   
 
שבירו שירותי אספקה בע"מ
הנהלה ומרכז תפעול לוגיסטי  -  טל'  072-33-80-116   |   פקס. 08-6233066   |  רח' הזורע 4, עמק שרה, באר שבע  |  ת.ד. 2166 באר שבע 84889  |  ISO 9001:2008
 
 
תפריט ראשי   תחומי פעילות   פרוייקטים מיוחדים   קטלוג במות    
               
» במות הרמה
» בית
» תחומי פעילות
» פרוייקטים מיוחדים
» מדיניות האיכות
» צור קשר
 
» אספקת גז לתעשייה ומעבדות
» גנרטורים, מדחסים ורתכות
» מעמיס טלסקופי
» פיגומים
» מבדקה לגלילי גז
» רתכות
» חשמל לתעשייה
» במות הרמה להשכרה
» השכרה ושירות
 
» אולמי הינומה באר שבע
» מנוף 175 בביצוע הנפה בקרקס
» מנוף 220 בהנפת פסל ברונזה בגן האוסטרלי בשכונה י"א בבאר שבע
» 7 במות בהקמת אולם חתונות בקיבוץ משמר הנגב
» במת הרמה 16PX בלהבים
» במת הרמה HA 16 PX בעין גדי
» איצטדיון באר שבע
 
» במות הרמה מספריים חשמליות
» במות הרמה מספריים דיזל
» במות הרמה זרוע פרקית חשמלית
» במות הרמה זרוע פרקית דיזל
» במות הרמה אנכיות חשמליות
   
               
  במות הרמה למכירה     במת הרמה קטנה     כמה עולה במת הרמה     במת הרמה חשמלית ניידת     גנרטור חירום     גנרטור נייד     השכרת מנוף     מנוף נייד     מנופי סל     במת הרמה     סוגי מדחסים     ערכת הלחמה     פד"ח רפואי     תיקון קומפרסורים  
 
קידום אורגני | קידום אתרים