הנהלה ומרכז תפעול לוגיסטי  -  טל'  072-33-80-116   |   פקס. 08-6233066   במות הרמה       בית       תחומי פעילות       פרוייקטים מיוחדים       מדיניות האיכות       צור קשר      
 
 
הנהלה ומרכז תפעול לוגיסטי:
טל'  08-6233006 | פקס: 08-6233066
 
 
 
 
 

  במות הרמה להשכרה

 
 
במות הרמה מספריים חשמליות
במות הרמה מספריים דיזל
במות הרמה זרוע פרקית חשמלית
במות הרמה זרוע פרקית דיזל
במות הרמה אנכיות חשמליות
 
 כאשר אנחנו מדברים על במות הרמה ולא משנה אם מדובר בבמת הרמה חשמלית, במת הרמה מספריים או אחרת, עלינו להבין את ההבדל בין במת הרמה לבין מנופים ומדוע ישנן חברות שמעדיפות לשכור במות הרמה ולא מנופים. 
 
ראשית פנתח ונגיד, שאין צורך לרכוש במת הרמה, בדומה למנופים אנו יכולים למצוא חברות שיש להן במות הרמה להשכרה והן עובדות עם מפעלים ותעשיות שונות מכל רחבי הארץ. לכן אם אתם זקוקים לעבוד עם במת הרמה, עדיף שתחשבו מראש, כמה זמן תצטרכו אותה ואם יש לכם צורך להשתמש לטווח הארוך. ייתכן מאוד שתוכלו לחסוך כסף רב אם תפנו לכיוון של במות הרמה להשכרה ולא תרכשו אחת כזו. 
 
במות הרמה להשכרה:

מה ההבדל בין במות הרמה להשכרה לבין מנופים:
 
במות הרמה מיועדות לא רק להרמת מטענים כבדים, אלא יותר מיועדות להרמת עובדים. נהוג להשתמש בבמות הרמה כאשר יש צורך שעובדים יגיעו לגבהים מסוימים, שלא ניתן ולא בטוח שיגיעו אליהם באמצעות סולם. אז מרכיבים במת הרמה ניידת על גבי משאית או כל רכב אחרי שניתן להרכיב בו, העובדים נכנסים לתא שנמצא בבמת הרמה, ואז עולים לגובה הנדרש ועובדים בו. במת הרמה טובה לעובדים בעמודי חשמל, גיזום עצים, ניקיון, שיפוצים, התקנות במקומות גבוהים ועוד. השימוש בבמת הרמה אפשרית גם בתוך מתקנים סגורים (אולמות כדורסל, קניונים) וגם בתוך מקומות פתוחים. 
 
להבדיל, מנופים משמשים, בעיקר, הרמת מטענים וכבודה מסוגים שונים. המנוף יכול לעלות ולהוריד את המטענים לגבהים שונים, בדרך כלל נהוג לעבוד איתו בשטחים פתוחים,מבחינת משקל, הם יכולים לשאת עד 220 טון, בעוד במות הרמה בנויים על הנפה של עד 500 קילו גרם, מנופים הם הרבה יותר צרים, ומגיעים לגובה רב יותר מאשר במות הרמה. 
 
חשוב לדעת, שניתן להשתמש במנופים גם בתור במת הרמה. זאת באמצעות הרכבת תא על גבי המנוף, הבעיה היא שלא מדובר במשהו יציב ונוח. לכן תעדיפו להשתמש בבמות הרמה ולא להיעזר במנופים לשם כך. יתרון נוסף של במות הרמה, הם הרבה יותר נוחים לעבודה, יציבים, ובטוחים. 
 
אם אתם מחפשים במות הרמה להשכרה, אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם חברת שבירו, חברה שמתמחה באספקת במות הרמה ומנופים לתעשיות מסוגים שונים. החברה עובדת עם מגוון מפעלים וחברות בתחומים מגוונים, והיא מעסיקה צוות מקצועי שישמח לעזור לכם בכל שאלה ובעיה בנושא. אנחנו ממליצים לכם לפנות לחברה עוד היום, בכל שאלה בעניין. 
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
   
 
שבירו שירותי אספקה בע"מ
הנהלה ומרכז תפעול לוגיסטי  -  טל'  072-33-80-116   |   פקס. 08-6233066   |  רח' הזורע 4, עמק שרה, באר שבע  |  ת.ד. 2166 באר שבע 84889  |  ISO 9001:2008
 
 
תפריט ראשי   תחומי פעילות   פרוייקטים מיוחדים   קטלוג במות    
               
» במות הרמה
» בית
» תחומי פעילות
» פרוייקטים מיוחדים
» מדיניות האיכות
» צור קשר
 
» אספקת גז לתעשייה ומעבדות
» גנרטורים, מדחסים ורתכות
» מעמיס טלסקופי
» פיגומים
» מבדקה לגלילי גז
» רתכות
» חשמל לתעשייה
» במות הרמה להשכרה
» השכרה ושירות
 
» אולמי הינומה באר שבע
» מנוף 175 בביצוע הנפה בקרקס
» מנוף 220 בהנפת פסל ברונזה בגן האוסטרלי בשכונה י"א בבאר שבע
» 7 במות בהקמת אולם חתונות בקיבוץ משמר הנגב
» במת הרמה 16PX בלהבים
» במת הרמה HA 16 PX בעין גדי
» איצטדיון באר שבע
 
» במות הרמה מספריים חשמליות
» במות הרמה מספריים דיזל
» במות הרמה זרוע פרקית חשמלית
» במות הרמה זרוע פרקית דיזל
» במות הרמה אנכיות חשמליות
   
               
  במות הרמה למכירה     במת הרמה קטנה     כמה עולה במת הרמה     במת הרמה חשמלית ניידת     גנרטור חירום     גנרטור נייד     השכרת מנוף     מנוף נייד     מנופי סל     במת הרמה     סוגי מדחסים     ערכת הלחמה     פד"ח רפואי     תיקון קומפרסורים  
 
קידום אורגני | קידום אתרים