הנהלה ומרכז תפעול לוגיסטי  -  טל'  072-33-80-116   |   פקס. 08-6233066   במות הרמה       בית       תחומי פעילות       פרוייקטים מיוחדים       מדיניות האיכות       צור קשר      
 
 
הנהלה ומרכז תפעול לוגיסטי:
טל'  08-6233006 | פקס: 08-6233066
 
 
 
 
 

  במות הרמה

 
 
במות הרמה מספריים חשמליות
במות הרמה מספריים דיזל
במות הרמה זרוע פרקית חשמלית
במות הרמה זרוע פרקית דיזל
במות הרמה אנכיות חשמליות
 
 
במות הרמה
 
חברת שבירו מספקת פתרונות לעבודה בגובה ע"י השכרה ומכירה של במות הרמה. ברשותנו מגוון רחב של במות הרמה חשמליות ודיזל לגובה עד 32 מטר גובה עבודה.

מגוון הבמות כולל:
  • במות מספריים, במות פירקיות ובמות ורטיקאליות.
  • במות ההרמה מיועדות לעבודות פנים וחוץ.

הבמות מיועדות למגוון עבודות באתרים כגון:
  • אולמי ספורט
  • אולמי הרצאות
  • מבנים עם ריצוף פורצלן
  • וכו'.
 
תקנות לבטיחות
עבודה בגובה »
  טבלת ריכוז נתונים »
     
מסמך נתוני הבמות
 
         
 
הרעיון של במות הרמה הוא למעשה, מתקן שמאפשר להרים אנשים וציוד כבד לגבהים שונים, לרוב עד 25-32 מטר. המתקנים מיועדים לצרכים שונים כפי שנראה בהמשך המאמר ומשרתים מגוון של תעשיות ובעלי מקצוע מתחומים שונים.
 
אנחנו נשתמש במתקני הרמה לגובה, במידה ונרצה לשנע דברים עם זה בצורה נוחה ועם זה בצורה בטוחה, לבצע עבודות שונות בגובה, החל מעבודות גיזום, עבודות ניקיון, התקנת ציוד בגובה ועוד, כמו כן נשתמש בבמות הרמה על מנת להסיר ולהתקין דברים שונים. מתקנים אלו משרתים תעשיות מסוגים שונים, וניתן לרכוש או לשכור מכשירי הרמה מסוג זה.
 
כאשר אנחנו בוחנים את האופציה לרכוש או לשכור במות הרמה, עלינו לקחת בחשבון מספר פרמטרים, החל מהגובה אליו מגיע המתקן, כפי שציינו הוא נע בדרך כלל לגובה של 20 עד 30 מטר, אך בהחלט ניתן למצוא מתקני הרמה ושינוע גם בגבהים נמוכים או גבוהים מגובה זה. בנוסף, עלינו לשים לב למשקל אותו יכולים מתקנים אלה לשאת. לרוב המשקל יגיע למאות קילוגרמים, החישוב הוא של 2 אנשים לפחות פלוס ציוד כבד. בחלק מהמקרים לא נשתמש במתקן זה להרמת אנשים אלא רק להרמת ציוד כבד. עלינו לייחס חשיבות גם לגודל המשטח עצמו, מה רוחבו ומה אורכו.
 
חשוב לשים לב בעת רכישה או השכרת במות הרמה, שמדובר במתקנים מוגנים, שיש להם דלתות ננעלות, שהזרוע של במות הרמה יכולה לנוע לכיוונים שונים וכן שהיא לא נמתחת רק בצורה ישרה אלא יכולה להתכופף ולפנות לצדדים. אחרת אנחנו עלולים להיות בבעיה מבחינת יכולות העבודה שלנו. התורן יכול להיות אנכי, יכול להיות מספריים ויכול להיות בדמות זרוע.
 
כאשר אנחנו רוכשים או שוכרים במות הרמה, יש לוודא שהמתקן עבר בדיקת תקינות, שהוא עומד בכל מבחני הבטיחות הנדרשים. מוטב לבדוק האם החברה שמוכרת או משכירה לנו את המתקן היא חברה בטוחה, שמחזיקה בתקנים הנדרשים, יש לה את הניסיון והוותק הנדרש, וכן שהיא מספקת ייעוץ ומידע טכני בנושא.
 
דוגמא לחברה שכזו, היא חברת שבירו מערד. החברה פעילה משנת 1988, ומספקת במות הרמה, מתקני זרוע ואמצעים אחרים, לתעשיות, מפעלים וגורמים פרטיים. החברה עובדת עם מגוון ענפים במשק ומספקת לחברות רבות שירותים ואמצעים לצורכי הרמה ושינוע. אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם צוות החברה, הם ישמחו לעמוד לרשותכם. 
 
         
מוזמנים לקרוא בנוסף:
   
 
   
 
שבירו שירותי אספקה בע"מ
הנהלה ומרכז תפעול לוגיסטי  -  טל'  072-33-80-116   |   פקס. 08-6233066   |  רח' הזורע 4, עמק שרה, באר שבע  |  ת.ד. 2166 באר שבע 84889  |  ISO 9001:2008
 
 
תפריט ראשי   תחומי פעילות   פרוייקטים מיוחדים   קטלוג במות    
               
» במות הרמה
» בית
» תחומי פעילות
» פרוייקטים מיוחדים
» מדיניות האיכות
» צור קשר
 
» אספקת גז לתעשייה ומעבדות
» רתכות
» מעמיס טלסקופי
» פיגומים
» מבדקה לגלילי גז
» רתכות
» חשמל לתעשייה
» במות הרמה להשכרה
» השכרה ושירות
 
» אולמי הינומה באר שבע
» מנוף 175 בביצוע הנפה בקרקס
» מנוף 220 בהנפת פסל ברונזה בגן האוסטרלי בשכונה י"א בבאר שבע
» 7 במות בהקמת אולם חתונות בקיבוץ משמר הנגב
» במת הרמה 16PX בלהבים
» במת הרמה HA 16 PX בעין גדי
» איצטדיון באר שבע
» אוניברסיטת בן גוריון
» זינוק למרוץ למיליון עונה 7
 
» במות הרמה מספריים חשמליות
» במות הרמה מספריים דיזל
» במות הרמה זרוע פרקית חשמלית
» במות הרמה זרוע פרקית דיזל
» במות הרמה אנכיות חשמליות
   
               
  במות הרמה למכירה     במת הרמה קטנה     כמה עולה במת הרמה     במת הרמה חשמלית ניידת     גנרטור חירום     גנרטור נייד     השכרת מנוף     מנוף נייד     מנופי סל     במת הרמה     סוגי מדחסים     ערכת הלחמה     פד"ח רפואי     תיקון קומפרסורים  
 
קידום אורגני | קידום אתרים