הנהלה ומרכז תפעול לוגיסטי  -  טל'  072-33-80-116   |   פקס. 08-6233066   במות הרמה       בית       תחומי פעילות       פרוייקטים מיוחדים       מדיניות האיכות       צור קשר      
 
 
הנהלה ומרכז תפעול לוגיסטי:
טל'  08-6233006 | פקס: 08-6233066
 
 
 
 
 

  בדיקת תקינות למכלי גז

 
   
מנהלים את ועד הבית של הבניין? מעוניינים בבדיקה של מיכלי גז הצמודים לבית שלכם? זה הזמן לקבוע עם אנשי מקצוע לבדיקת תקינות למכלי גז! בדיקת התקינות למיכלים המאחסנים את הגז לבישול, מבצעים טכנאי גז מוסמכים אשר עברו הכשרה מקצועית בתחום ועובדים על-פי התקנות המחמירות של שימוש ושינוע מיכלי גז. במהלך בדיקת המיכלים, טכנאי הגז קובע אילו מיכלי גז תקינים ואילו מיכלי גז התגלו כפסולים. כל מיכל פסול יוחלף באופן מיידי והמיכלים התקינים יקבלו אישור רשמי עם חותמת על כל מיכל.  
 
בדיקת תקינות למיכל גז פעם בחמש שנים
 
את בדיקת תקינות למיכל גז מבצעים על-פי החוק כל 5 שנים. אם ישנה בעיה במיכלי הגז, או שיש חשש לדליפת גז מאחד המיכלים, טכנאי גז מקצועי יבדוק עבורכם את מיכלי הגז בבניין או בבית הפרטי שלכם גם אם לא עברו 5 שנים מתאריך הבדיקה האחרונה. 
 
בדיקת תקינות למכל גז עם אנשי מקצוע
 
אנשי מקצוע מיומנים בבדיקת תקינות למכל גז אפשר למצוא בחברה מקצועית המתמחה באספקת גז למגזר הפרטי והעסקי. אנשי הצוות של החברה מגיעים עד אליכם לבצע בדיקה יסודית של מיכלי הגז על-פי התקנות המחמירות של מכון התקנים הישראלי.
 
איפה קובעים בדיקת תקן למיכל גז? 
 
אם אתם מחפשים אנשי מקצוע מיומנים ומוסמכים לבדיקת תקן למיכל גז, צוות חברת שבירו שירותי אספקה בע"מ הוא הכתובת שלכם! צוות חברת שבירו שירותי אספקה בע"מ כולל אנשי מקצוע מוסמכים בתחום העבודה עם מיכלי גז עם ניסיון רב במגזר הפרטי והעסקי. הניסיון של חברת שבירו שירותי אספקה בע"מ מתפרס על כמעט 35 שנים של עבודה מקצועית עם בתי עסק, בתים פרטיים ובנייני מגורים בכל נושא גז לבישול וגז לתעשייה. 
 
בדיקת תקינות למכלי גז עם צוות חברת שבירו שירותי אספקה בע"מ 
 
להזמנה של שירות בדיקת תקינות למכלי גז, אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות חברת שבירו שירותי אספקה בע"מ ולקבוע יום ושעה המתאימים לכם ביותר. צוות החברה יבדוק את מיכלי הגז שלכם על-פי שלבים סדורים ובמטרה לוודא כי המיכלים תקינים וניתן להשתמש בהם בשנים הבאות באופן בטיחותי ויעיל. התקשרו עכשיו למספר הטלפון של החברה המופיע באתר!
 
 
 
   
   
 
שבירו שירותי אספקה בע"מ
הנהלה ומרכז תפעול לוגיסטי  -  טל'  072-33-80-116   |   פקס. 08-6233066   |  רח' הזורע 4, עמק שרה, באר שבע  |  ת.ד. 2166 באר שבע 84889  |  ISO 9001:2008
 
 
תפריט ראשי   תחומי פעילות   פרוייקטים מיוחדים   קטלוג במות    
               
» במות הרמה
» בית
» תחומי פעילות
» פרוייקטים מיוחדים
» מדיניות האיכות
» צור קשר
 
» אספקת גז לתעשייה ומעבדות
» רתכות
» מעמיס טלסקופי
» פיגומים
» מבדקה לגלילי גז
» רתכות
» חשמל לתעשייה
» במות הרמה להשכרה
» השכרה ושירות
 
» אולמי הינומה באר שבע
» מנוף 175 בביצוע הנפה בקרקס
» מנוף 220 בהנפת פסל ברונזה בגן האוסטרלי בשכונה י"א בבאר שבע
» 7 במות בהקמת אולם חתונות בקיבוץ משמר הנגב
» במת הרמה 16PX בלהבים
» במת הרמה HA 16 PX בעין גדי
» איצטדיון באר שבע
» אוניברסיטת בן גוריון
» זינוק למרוץ למיליון עונה 7
 
» במות הרמה מספריים חשמליות
» במות הרמה מספריים דיזל
» במות הרמה זרוע פרקית חשמלית
» במות הרמה זרוע פרקית דיזל
» במות הרמה אנכיות חשמליות
   
               
  במות הרמה למכירה     במת הרמה קטנה     כמה עולה במת הרמה     במת הרמה חשמלית ניידת     גנרטור חירום     גנרטור נייד     השכרת מנוף     מנוף נייד     מנופי סל     במת הרמה     סוגי מדחסים     ערכת הלחמה     פד"ח רפואי     תיקון קומפרסורים     שירות בדיקת מכלי גז      כננות הרמה חשמליות      אספקת גז לתעשייה      בדיקת תקן למיכלי גז      בדיקת גליל גז      מדחס אוויר      מתקני הרמה ושינוע      גנרטור חשמלי      בדיקת תקינות למכלי גז      אספקת גז לתעשיות   
 
קידום אורגני | קידום אתרים