הנהלה ומרכז תפעול לוגיסטי  -  טל'  072-33-80-116   |   פקס. 08-6233066   במות הרמה       בית       תחומי פעילות       פרוייקטים מיוחדים       מדיניות האיכות       צור קשר      
 
 
הנהלה ומרכז תפעול לוגיסטי:
טל'  08-6233006 | פקס: 08-6233066
 
 
 
 
 

  בדיקת גליל גז

 
   
למה חשוב לבצע בדיקה תקופתית לגלילי הגז שלכם? הגז לבישול משמש כמעט כל בית בישראל, למעט הדירות והבתים בהם הבישול מתבצע עם כיריים חשמליות. גלילי הגז לבישול חייבים לעבור בדיקה מקיפה על-פי תקן ישראלי 712 של מת"י (מכון התקנים הישראלי). כל בדיקה של גליל גז מחולקת לקטגוריות:
  • בדיקת גליל גז מבחינה חזותית.
  • בדיקה הידרוסטטית.
  • בדיקת ההברגות של המיכל.
  • צביעת הגליל והחלפה של ברז היציאה של הגז.
  • רישום תאריך הבדיקה על גבי הגליל.
  • בדיקת גלילי גז כל 5 שנים
 
על-פי החוק בישראל, בדיקת גלילי גז צריכה להתבצע כל 5 שנים, בין אם זה מיכלי גז לבית פרטי ובין אם זה מיכלי גז בצובר לבניין מגורים משותף. את בדיקת הגלילים של הגז מבצעת חברה מקצועית בעלת תעודת הסמכה של מכון התקנים הישראלי. חשוב אם כן לפנות לחברה מוסכמת בתחום עם תעודה רשמית וניסיון בבדיקות מיכלי גז עבור חברות ועבור אנשים פרטיים.  
 
בדיקת מיכל גז לבתים פרטיים
 
בתים פרטיים המחזיקים בלוני גז מחוץ לבית, צריכים להקפיד על בדיקת מיכל גז באופן שוטף על מנת לשמור על בטיחות בני המשפחה החיים בבית. בטיחות הגז היא חשובה ביותר וניתן לראות גם היום בחדשות על תאונות גז אשר מתרחשות עקב תקלות שלא תופעלו וטיפול לקוי בבלוני גז. 
 
בדיקת מיכלי גז לבניינים
 
מנהלים את ועד הבית של הבניין? מעונייים להזמין בדיקת מיכלי גז בצובר? הגעתם למקום הנכון! חברת שבירו שירותי אספקה מציעה לכם ביצוע בדיקות לגלילי גז עם צוות מקצועי, מיומן ובעלי הסמכה לבצע בדיקת גליל גז באופן מקצועי ממת"י (מכון התקנים הישראלי). צוות חברת שבירו שירותי אספקה פועל על-פי שלבי הבדיקה ההכרחיים עבור כל גליל גז וקובע האם גלילי הגז שיש ברשותכם תקינים ויכולים לשמש לשנים הבאות באופן מלא.
 
בדיקת גליל גז דרך חברת שבירו שירותי אספקה
 
מעוניינים לקבל פרטים נוספים על בדיקות גלילי הגז של חברת שבירו שירותי אספקה? השאירו את הפרטים האישיים שלכם בטופס רישום פרטים באתר המקצועי של החברה ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים הרלוונטיים לגלילי הגז הנמצאים ברשותכם. אם החלטתם לבחור בחברת שבירו שירותי אספקה, תדעו שבחרתם בצוות המקצועי ביותר לביצוע בדיקות לגלילי גז. 
 
 
   
   
 
שבירו שירותי אספקה בע"מ
הנהלה ומרכז תפעול לוגיסטי  -  טל'  072-33-80-116   |   פקס. 08-6233066   |  רח' הזורע 4, עמק שרה, באר שבע  |  ת.ד. 2166 באר שבע 84889  |  ISO 9001:2008
 
 
תפריט ראשי   תחומי פעילות   פרוייקטים מיוחדים   קטלוג במות    
               
» במות הרמה
» בית
» תחומי פעילות
» פרוייקטים מיוחדים
» מדיניות האיכות
» צור קשר
 
» אספקת גז לתעשייה ומעבדות
» רתכות
» מעמיס טלסקופי
» פיגומים
» מבדקה לגלילי גז
» רתכות
» חשמל לתעשייה
» במות הרמה להשכרה
» השכרה ושירות
 
» אולמי הינומה באר שבע
» מנוף 175 בביצוע הנפה בקרקס
» מנוף 220 בהנפת פסל ברונזה בגן האוסטרלי בשכונה י"א בבאר שבע
» 7 במות בהקמת אולם חתונות בקיבוץ משמר הנגב
» במת הרמה 16PX בלהבים
» במת הרמה HA 16 PX בעין גדי
» איצטדיון באר שבע
» אוניברסיטת בן גוריון
» זינוק למרוץ למיליון עונה 7
 
» במות הרמה מספריים חשמליות
» במות הרמה מספריים דיזל
» במות הרמה זרוע פרקית חשמלית
» במות הרמה זרוע פרקית דיזל
» במות הרמה אנכיות חשמליות
   
               
  במות הרמה למכירה     במת הרמה קטנה     כמה עולה במת הרמה     במת הרמה חשמלית ניידת     גנרטור חירום     גנרטור נייד     השכרת מנוף     מנוף נייד     מנופי סל     במת הרמה     סוגי מדחסים     ערכת הלחמה     פד"ח רפואי     תיקון קומפרסורים     שירות בדיקת מכלי גז      כננות הרמה חשמליות      אספקת גז לתעשייה      בדיקת תקן למיכלי גז      בדיקת גליל גז      מדחס אוויר      מתקני הרמה ושינוע      גנרטור חשמלי      בדיקת תקינות למכלי גז      אספקת גז לתעשיות   
 
קידום אורגני | קידום אתרים