הנהלה ומרכז תפעול לוגיסטי  -  טל'  072-33-80-116   |   פקס. 08-6233066   במות הרמה       בית       תחומי פעילות       פרוייקטים מיוחדים       מדיניות האיכות       צור קשר      
 
 
הנהלה ומרכז תפעול לוגיסטי:
טל'  08-6233006 | פקס: 08-6233066
 
 
 
 
 

  אספקת גז לתעשייה

 
   
זקוקים לאספקה קבועה של גז לתעשייה? היום אתם יכולים לקבל אספקת גז לתעשייה מסוגים שונים ולמטרות שונות דרך חברה מקצועית אחת! אספקת הגז מגיעה למפעל שלכם על-פי הזמנה ובמחירים משתלמים במיוחד והכל על-פי תקנות בטיחות מחמירות ביותר הכוללים נהלים לגבי אחסון הגז, אמצעי ההובלה של הגז למפעל שלכם ופריקתו בצורה מקצועית שתשמור על בטיחותם של המנהלים והעובדים שלכם. 
 
אספקת גזים בתעשיות ובמעבדות והתקנת מערכות בטיחות 
 
בתעשייה בישראל ישנן חברות פארמה גדולות עם מחלקות מו"פ (מחלקה ופיתוח) מתקדמות הנדרשות להשתמש בסוגים שונים של גז על מנת לייצר פעילויות כימיות הדרושות לעבודה של החברה. אספקת גזים בתעשיות ובמעבדות של מפעלים וחברות פארמה מתבצעת על-ידי חברה מוסמכת על-ידי מכון התקנים לאחסון והובלת סוגים שונים של גז לתעשייה. בנוסף, החברה מספקת שירות מקצועי להתקנת מערכות בטיחות במפעל או במשרדים שלכם על מנת לשמור על העובדים שלכם לאורך כל יום עבודה עם חומרי הגז לתעשייה.
 
הובלת גז אצטילן על-פי חוק שירותי הובלה ותקנות שירותי הובלה
 
אחד הגזים החשובים לתעשיות השונות בארץ הוא גז האצטילן המשמש בעיקר לחיתוך וריתוך מתכות בשילוב עם חמצן. את הגז ניתן להזמין מחברה ישראלית המספקת אותו באופן קבוע למפעלים ולבתי עסק הנדרשים להשתמש בגז זה לצורך ריתוך והתכה של סוגי מתכות שונים. 
 
הזמנת גז אמוניה לתעשיית הדשנים ולתעשיות הכימיות
 
גז נוסף החשוב לתעשיות הישראליות הוא גז האמוניה. גז האמוניה אינו מיוצר בישראל אלא מיובא על-ידי חברות ישראליות אשר קיבלו אישור רשמי לכך ונמצאות בפיקוח של מכון התקנים הישראלי. מכיוון שענף החקלאות בארץ הוא ענף גדול המפוזר כמעט בכל שטחי ישראל, ישנו ביקוש רב לחומרי דשן לשדות החקלאיים. תעשיית הדשנים בישראל משתמשת בגז האמונייה לצורך ייצור דשנים למגוון רחב של גידולים חקלאיים. 
 
אספקת גז לתעשייה עם הצוות המקצועי של חברת שבירו שירותי אספקה בע"מ
 
להזמנת אספקת גז לתעשייה באופן חד פעמי או קבוע עבור התעשייה שלכם, מומלץ לכם לפנות לחברה המובילה כיום בתחום - חברת שבירו שירותי אספקה בע"מ. עם ותק של קרוב ל-35 שנים, חברת שבירו שירותי אספקה בע"מ מציעה לכם את השירות המקצועי ביותר למכירה והובלה של סוגי גז לתעשייה. 
 
 
 
   
   
 
שבירו שירותי אספקה בע"מ
הנהלה ומרכז תפעול לוגיסטי  -  טל'  072-33-80-116   |   פקס. 08-6233066   |  רח' הזורע 4, עמק שרה, באר שבע  |  ת.ד. 2166 באר שבע 84889  |  ISO 9001:2008
 
 
תפריט ראשי   תחומי פעילות   פרוייקטים מיוחדים   קטלוג במות    
               
» במות הרמה
» בית
» תחומי פעילות
» פרוייקטים מיוחדים
» מדיניות האיכות
» צור קשר
 
» אספקת גז לתעשייה ומעבדות
» רתכות
» מעמיס טלסקופי
» פיגומים
» מבדקה לגלילי גז
» רתכות
» חשמל לתעשייה
» במות הרמה להשכרה
» השכרה ושירות
 
» אולמי הינומה באר שבע
» מנוף 175 בביצוע הנפה בקרקס
» מנוף 220 בהנפת פסל ברונזה בגן האוסטרלי בשכונה י"א בבאר שבע
» 7 במות בהקמת אולם חתונות בקיבוץ משמר הנגב
» במת הרמה 16PX בלהבים
» במת הרמה HA 16 PX בעין גדי
» איצטדיון באר שבע
» אוניברסיטת בן גוריון
» זינוק למרוץ למיליון עונה 7
 
» במות הרמה מספריים חשמליות
» במות הרמה מספריים דיזל
» במות הרמה זרוע פרקית חשמלית
» במות הרמה זרוע פרקית דיזל
» במות הרמה אנכיות חשמליות
   
               
  במות הרמה למכירה     במת הרמה קטנה     כמה עולה במת הרמה     במת הרמה חשמלית ניידת     גנרטור חירום     גנרטור נייד     השכרת מנוף     מנוף נייד     מנופי סל     במת הרמה     סוגי מדחסים     ערכת הלחמה     פד"ח רפואי     תיקון קומפרסורים     שירות בדיקת מכלי גז      כננות הרמה חשמליות      אספקת גז לתעשייה      בדיקת תקן למיכלי גז      בדיקת גליל גז      מדחס אוויר      מתקני הרמה ושינוע      גנרטור חשמלי      בדיקת תקינות למכלי גז      אספקת גז לתעשיות   
 
קידום אורגני | קידום אתרים